Teraz jest 26 wrz 2018, o 02:53

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 kwi 2015, o 10:34 
Początkujący

Witam wszystkich jestem tu nowy i od niedawna zacząłem jeździć freeridowo. Mam taki problem że upadki prawie zawsze kończą się na boku pośladków i bioder. W tej chwili mam poobijane i zdarte pośladki że muszę parę dni przerwy zrobić bo ledwo chodzę. Nie ukrywam że lubię poszaleć na skate parku itd. Myślałem nad jakimiś spodenkami z ochraniaczami ale nie wiem jak to wygląda w praktyce czy da się w takich spodenkach jeździć i coś pomogą w tej sprawie? Czy jakieś są wartę uwagi?

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 14 kwi 2015, o 10:52 
Site Admin

Da się, pomaga bardzo.
Pamiętaj tylko o jednym dużym minusie, strasznie w nich gorąco.

Takich spodenek najczęściej używamy do Downhillu, ale osobiście znam kilka osób które właśnie używały je do nauki trików na rolkach Freeskate.

Na rynku trochę tego jest od tych mniej profesjonalnych produkowanych przez marki rolkowe, po te bardziej profesjonalne od takich marek jak 661, Alpinestars, Dainese, Fox.

Ochraniacze te dzielą się na kilka kategorii, w zależności od stopnia ochrony.Są miękkie i i z twardymi ślizgaczami.

Poniżej dwa przykłady.

http://www.motardinn.com/motocykle-wypo ... cwodv3YAsA

http://www.motardinn.com/motocykle-wypo ... rt/66524/p

Ja akurat posiadam zbroję Bionic i jest dość przewiewna chociaż plecy są całe zakryte plastikową osłona, podobnie będzie w spodenkach, miejsca bardziej osłonięte bardziej się grzeją.

PostNapisane: 15 kwi 2015, o 13:39 
Dużo pisze

Ja mam Hilbilly i muszę przyznać, że lepiej prezentują sie na zdjęciu. Moim zdaniem nie są do końca warte swojej ceny, ale ciągle obijane biodra dziękują mi za ich zakup.

http://www.a4r.pl/pl/p/CYA-SHORTS-Szorty-ochronne-HillBilly/778

PostNapisane: 15 kwi 2015, o 18:51 
Początkujący

Dzień dobry. Z kolei ja polecałbym "samoróbki". Odsyłam Ciebie do mojego wcześniejszego wpisu. Niestety zdjęcia "wyparowały". Tu link z tego forum; viewtopic.php?f=123&t=642&start=20

Strefa czasowa: UTC + 1