Teraz jest 11 gru 2018, o 15:54

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 maja 2015, o 09:36 
Site Admin

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w naszym nowym, ciekawym mini projekciku forumowym.
Naszym celem jest przybliżenie wam nieco bardziej marki Powerslide jako producenta między innymi rolek freeskate.
Z pewnością wielu z was ma pytania techniczne lub inne, na które dotychczas nikt nie mógł, nie potrafił lub nie chciał odpowiedzieć.
Ten temat ma posłużyć wam jako miejsce, w którym znajdziecie odpowiedzi na właśnie takie pytania.
W tym celu, dla lepszej i szybszej komunikacji wykorzystam znajomość z dobrze wam znanym Tomkiem Szymczykiem.

Tomasz Szymczyk:
?Od kilku lat jestem bardzo mocno związany z marką Powerslide. Osobiście jestem międzynarodowym Team Managerem Powerslide FSK oraz mam kontakt z osobami odpowiedzialnymi za projektowanie nowych rolek.
Zapraszam wszystkich do zadawania pytań, na które być może uda mi się samemu odpowiedzieć, a jeśli nie zrobię wszystko aby kompetentne osoby udzieliły mi potrzebnych informacji, którymi później podzielę się z Wami.
Bardzo proszę o sensowne i przemyślane pytania dotyczące sprzętu, działania firmy Powerslide, team'u FSK i wszystkiego innego co Wam przyjdzie do głowy.?

Śmiało pytajcie w tym temacie! Może być ciekawie, ale to już zależy tylko od waszych pytań... no i odpowiedzi... :)

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 7 maja 2015, o 09:55 
Początkujący

1. Na rynku Azjatyckim jest większa różnorodność modeli marki Powerslide (kilka wersji kolorystycznych high-endowych rolek, kolorowe szyny). Czy coś podobnego pojawi się kiedyś na rynku Europejskim?
2. Czy w Europie będzie można zamówić customowe HC Evo?
3. Czy stosowana obecnie w butach speedowych konstrukcja shella Pain Free pojawi się w rolkach FSK/slalomowych z mocowaniem SSM? (że ma być w Tau z mocowaniem trzypunktowym to już wiadomo)

PostNapisane: 7 maja 2015, o 10:10 
Początkujący

1. Czy znana jest data premiery PS Ultron w Polsce, jeśli tak to kiedy ?

PostNapisane: 7 maja 2015, o 10:21 
Początkujący

Kiedy będą dostępne rolki powerslide imperial pro 2015 w Polsce?
Oraz czy będzie również można kupić sam but/shell imperiali biały? ;oh;

PostNapisane: 7 maja 2015, o 11:10 
Początkujący

Dlaczego w fothonach niektóre kółka święcą raz a innym razem cały czas niech firma powerslide naprawi ten błąd ponieważ nie wydaję się 250 zł żeby niektóre kółka świeciły tylko raz

PostNapisane: 7 maja 2015, o 11:20 
Dużo pisze

basil napisał(a):
1. Na rynku Azjatyckim jest większa różnorodność modeli marki Powerslide (kilka wersji kolorystycznych high-endowych rolek, kolorowe szyny). Czy coś podobnego pojawi się kiedyś na rynku Europejskim?
2. Czy w Europie będzie można zamówić customowe HC Evo?
3. Czy stosowana obecnie w butach speedowych konstrukcja shella Pain Free pojawi się w rolkach FSK/slalomowych z mocowaniem SSM? (że ma być w Tau z mocowaniem trzypunktowym to już wiadomo)

1. Niestety rynek Azjatyck rządzi się swoimi prawami. Modele pojawiające się na FB są tylko na tamten rynek (podobnie jak np. w przypadku firmy Seba)
2. Będzie można :) Niestety więcej nie mogę zdradzić
3. Konstrukcja Pain Free Shell będzie zastosowana w modelu Tau z trzy punktowym systemem mocowania. Rolki Hardcore EVO pozostaną z tym samym shellem co obecnie.

PostNapisane: 7 maja 2015, o 11:35 
Dużo pisze

Piaseczeq napisał(a):
1. Czy znana jest data premiery PS Ultron w Polsce, jeśli tak to kiedy ?

Oficjalna informacja od firmy Powerslide. Rolki są własnie w trakcie produkcji i powinny pojawić się w Europie w okolicach połowy lipca.

PostNapisane: 7 maja 2015, o 11:36 
Dużo pisze

gosia95 napisał(a):
Kiedy będą dostępne rolki powerslide imperial pro 2015 w Polsce?
Oraz czy będzie również można kupić sam but/shell imperiali biały? ;oh;

Imperiale PRO 2015 dostępne będą w okolicach wakacji.

Sam but białych imperiali normalnie w sprzedaży nie będzie dostępny - chyba, że dany sklep zrobi taki zestaw i sprzeda osobno buta a osobno szynę.

PostNapisane: 7 maja 2015, o 11:38 
Dużo pisze

mit2 napisał(a):
Dlaczego w fothonach niektóre kółka święcą raz a innym razem cały czas niech firma powerslide naprawi ten błąd ponieważ nie wydaję się 250 zł żeby niektóre kółka świeciły tylko raz

Witam.

Niestety czasem zdarzą się, że kółka fothon LED nie działają od nowości lub szybko wypalają się diody LED. Niestety nie mamy na to wpływu. Produkcja tych kółek jest BARDZO BARDZO trudna i małe elementy jako diody zdarzają się wadliwe i nie ma opcji tego wyłapać.

Na pewno jeśli kółka są wadliwe lub zgasną po kilku KM można śmiało je reklamować w sklepie, w którym się je kupiło i zostaną wymienione na nowe.

PostNapisane: 7 maja 2015, o 13:31 
Początkujący

Skoro mowa o Fothonach, to zauważyłem, że wina leży w tulejkach dołączanych z kółkami. Kiedy kupowałem moje dostałem po jednej tulejce na kółko. Teraz wyszły różne kolory do wyboru i dołączane są 2 dodatkowe tulejki.
Moje pytanie: Czy będzie możliwość dokupienia oddzielnie tulejek do Fothonow? Jak tak to kiedy?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1