Teraz jest 23 paź 2018, o 12:00

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 sie 2014, o 22:08 
Dużo pisze

Oczywista oczywistość, ja przez 12 lat w swojej mieścinie latałem sam i zawsze pragnąłem jazdy z ludźmi, miałem kilka par rolek i zmuszałem znajomych do latania ze mną. Zazwyczaj słyszałem "i tak nie potrafię jeździć tak jak ty" i na tym się kończyło :( .Teraz mieszkając w dużym mieście doszedłem do tego że chyba wolę sam latać, freeskate to właśnie ta niezależność, faktem jest że inne osoby motywują, można się sporo nauczyć szczególnie od młodszych którzy strachu nie znają ale ja "lubię zapierdalać" jak to powiedział do policjanta motocyklista w filmie Job :P.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 24 sie 2014, o 10:30 
Początkujący

To się wyjaśniło. Nie jestem sam w samotnej jeździe , bo już się zacząłem zastanawiać, czy to normalne :P .
Temat się rozwinął, a mi chodziło o to, że dużo informacji jest przez fejsbuka, czyli tacy jak ja (odłączeni ;D ) nie wiedzą co się dzieje. Wiem, że są inne fora, ale nie mam czasu/ochoty śledzić ich wszystkich.

PostNapisane: 24 sie 2014, o 11:03 
Site Admin

Wiesz co fejsbuk jest przereklamowany jesli chodzi o prawdziwą jazdę, no jasne masz tam np. informację o organizowanym nightskatingu, pisze tam ile tyś. osób weźnie udział w tmy konkretnym wydarzeniu, a po wszyscy komentują jak to super i fajnie nie było, a na dokładkę możesz oznaczyć się w jednym z licznych albumów fotograficznych z przejazdu, normalnie szalenstwo ! :D

PostNapisane: 24 sie 2014, o 12:03 
Dużo pisze

Kogut napisał(a):
Temat się rozwinął, a mi chodziło o to, że dużo informacji jest przez fejsbuka, czyli tacy jak ja (odłączeni ;D ) nie wiedzą co się dzieje. Wiem, że są inne fora, ale nie mam czasu/ochoty śledzić ich wszystkich.

Też nie mam FB, miałem fikcyjne konto żeby śledzić informacje o festiwalach i koncertach bo sporo jeżdżę na takie imprezy jednak od momentu jak dziewczyna zaczęła mi marudzić że mam zaprosić jej znajomych i takie tam to zlikwidowałem konto ;)

PostNapisane: 24 sie 2014, o 12:13 
Początkujący

Źle mnie zrozumieliście. Nie chodzi mi o obsmarowanie portalu, tylko o informacje.
Informacja pojawia się najpierw na fejsie, potem pojawiają się na forach, czy innych stronach linki do ... fejsa.
Chodzi o to, że nie posiadając konta nie jestem w stanie się dowiedzieć co, gdzie, kiedy. Kiedy już informacja jest dostępna dla "odłączonych" często jest już za późno by z niej skorzystać.
Mam nadzieję, że udało mi się wyjaśnić o co mi chodziło. Howk.

PostNapisane: 24 sie 2014, o 17:23 
Site Admin

ja zawsze daje artykuł, recenzję cokolwiek na forum, a potem link na fb do forum :)

konkursy są wyjątkami by przyciągnać ludzi aby zarejestrowali sie na forum, a zakładam, że każdy ma tam konto

PostNapisane: 25 sie 2014, o 12:45 
Użytkownik

ale fot Twoich robów nie dałeś jeszcze na forum, albo ja nie mogę znaleźć:)

PostNapisane: 25 sie 2014, o 13:26 
Dużo pisze

Gdyby nie FB, to byśmy chyba dalej DH tylko na lokalnych nielegalach jeździli. Dzięki niemu i informacjom jakie nam przynosi mamy znajomości z z całym środowiskiem longboardowym jeżdżącyn DH w Polsce i jeździmy z nimi na ich eventy a czasem też nieformalne ustawki się objeżdża wspólnie :-)

PostNapisane: 25 sie 2014, o 13:43 
Początkujący

No właśnie
Piniu napisał(a):
Gdyby nie FB, to byśmy chyba dalej DH tylko na lokalnych nielegalach jeździli. Dzięki niemu i informacjom jakie nam przynosi mamy znajomości z z całym środowiskiem longboardowym jeżdżącyn DH w Polsce i jeździmy z nimi na ich eventy a czasem też nieformalne ustawki się objeżdża wspólnie :-)

o tym piszę.
Informacje są na FB, a może potem "wyciekną" na inne strony, fora, itp.

PostNapisane: 25 sie 2014, o 14:04 
Site Admin

Piniu napisał(a):

No ja tego powiedzieć nie mogę, z DH zaczynałem sam, potem powiedziałem kolegom z Kato i oni tez się zajawili, Pawel bo też bywa w Istebnej, a Waldek i Kuba bo mają powiedzmy nie daleko, ale też dowiedzieli się lokalnie odemnie i Pawła :)

Kolege Longboardzistę, który był z nami też na DH w górach też lokalnie poznałem :)

A tam że imprezy itp..... byłem na jednej na inne nie mam zamiaru jeździć bo nie mam zajawki jechać 300 albo wiecej km żeby pozjeżdżać jakąś górkę. Więc w moim przypadku mimo że mam FB to nie korzystam jakoś specjalnie.

Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1