Teraz jest 22 wrz 2018, o 16:56

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 lut 2015, o 18:58 
Początkujący

mam pytanie odnosnie dobrego linera ktory zmiesci sie do skorupy rb twister.Wcisnąłem juz liner od fusionów x3 ale jest troche rozbity juz, a na oryginalny od twisterow nie moge patrzec takie badziewie .. ma ktos pomysł na dobry liner do rb twister?

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 7 lut 2015, o 21:05 
Dużo pisze

Odpowiedź jest prosta ;)

Salo...

PostNapisane: 7 lut 2015, o 22:10 
Stały bywalec

Liner Seba Custom Line pasuje na 100%.

Linery Salomon zawsze są świetnym wyborem (no, może nie w naprawdę wąskich rolkach), ale coraz o nie trudniej.

Jeszcze Powerslide MyFit na pewno da radę włożyć.

PostNapisane: 7 lut 2015, o 22:14 
Dużo pisze

Seby mam prawie nie śmigane z FR2, nigdzie nie są przetarte itd rozmiar 44.
Ja tam mam takie chude stopy że nawet Salo musiałem dopakować żeby noga nie latała :P

PostNapisane: 7 lut 2015, o 22:17 
Użytkownik

zoom ładuj linery Seba. Możesz nawet nowe zakupić w sklepie bo z dostępnością innych będzie problem.

PostNapisane: 8 lut 2015, o 13:31 
Użytkownik

Nie narzekaj na twisterowy..niedawno próbowałem przesiąść się na ten z fusion..do twisterowego wróciłem z ulgą

PostNapisane: 22 lut 2015, o 21:20 
Początkujący

:)
To mój pierwszy wpis na forum więc każdemu z osobna i wszystkim razem mówię cześć..:))

Podłączę się pod temat bo on też "twister - owego" linera się tyczy.
Po lekturze forum, dokonaniu pomiaru stóp itd. zdecydowałem że dla mnie optymalnym rozmiarem linera będzie 280 mm czyli rozmiar 43 w/g "rozmiarówki" Rollerblade. I w posiadaniu takiego też jestem. Przeraziło mnie trochę to, że założyłem sprzęt na nogi i może ze 20 minut w sumie pojeździłem po mieszkaniu i klatce schodowej i po zdjęciu rolek duży palec w prawej stopie do połowy siny.
Trochę mnie uwierało, ale. "liner ma się rozbić". Tylko nie wyobrażam sobie zrobienia 200 km czy jeszcze więcej, jak po tak krótkim czasie miałem taka "akcję" ze stopą. Tą mam raczej z tych węższych ( buty nosze 44).
Na stronie Rollerblade pod "twisterowymi" rolkami (twister, maxxumm) w odpowiedzi na posty ludzi... Kolesie z Rollerblade zalecają brać rozmiar większe ( "for perfect fit") niż by to wynikało z pomiarów stopy i następnie dopasowania tego do ich "rozmiarówki".
I nie wiem czy czekać i masakrować sobie palec dalej i liner rozbijać, czy zmieniać to 43 na 44.. a ten sprzedać póki jest nowy nierozbity jeszcze i komuś przypasuje.

Pozdrawiam serdecznie

PostNapisane: 23 lut 2015, o 00:12 
Stały bywalec

Spójrz w otwór skorupy na czubku but, z boku. Jak masz między linerem a skorupą prześwit, to jeszcze może nie warto pozbywać się tych rolek. Jak nie, to potrzebujesz rolek w rozmiarze z większą skorupą. W linerze Twister nie za bardzo jest co uwierać z przodu, jest tam cienki. Miałeś siny duży palec, to wskazuje że masz zwyczajnie za małą skorupę na twoją stopę, był twardy ucisk. Być może nawet na długość jest ok, ale Twistery to rolki naprawdę wąskie. Wąska stopa 44 to nie to samo co wąska stopa 43.

Rozmiarówka Twister zawsze była f***** up i sam bym się nie podjął doradzania komukolwiek zakupu tych rolek bez przymiarki, bo rozbieżności w modelach z poszczególnych lat niekiedy są spore i sami handlowcy mają problem z dobrym ogarnięciem tego.

PostNapisane: 23 lut 2015, o 11:23 
Początkujący

Dzięki Herbata ;D

Shell twistera, który mam ( nie wiem jak to kiedyś bywało) przewidziany jest dla rozmiaru 43-44. Więc tam jeszcze miejsce jest. Jak wkładam stopę do samego shella to loozu jest jeszcze trochę. Liner w rozm 44 ma 285 mm więc liczę na poprawę. Lewa stopa w linerze 43 jest ok tzn na styk bez żadnych ucisków, "ideales" rzekłbym. ;haha;
Poszukam zatem linera w większym rozmiarze a tych nie będę już katował i pewnie na jakąś aukcję wrzucę póki są nówki niemalże nie śmigane.
;byebye;

Pozdróweczki

PostNapisane: 24 lut 2015, o 00:16 
Stały bywalec

Hmmm... Skoro tak się rzeczy mają - poużywaj tych linerów jako kapci przez tydzień i powinno być dobrze ;)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1