Teraz jest 18 lip 2018, o 03:59

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 wrz 2014, o 20:57 
Site Admin

hej,
jakoś wiosną też kupiłam sobie Imperiale.
I przyznam Ci, że miałam dokładnie ten sam problem co Ty, z tym wyjątkiem, że nie bolała mnie jedna podeszwa, a dwie. Czułam się jakbym za długo chodziła w niewygodnych butach na zbyt wysokich obcasach.

Według mnie wina leży po stronie linera.

Zmieniałam go na inny, Salomonowy ST z rolki agresywnej. Jako że jest bardzo gruby, przez kilka pierwszych jazd bardzo uciskał mi nogę, nawet mimo lżejszego zapięcia rolki.
Później się rozbił, dopasował do kształtu rolki i teraz mogę śmigać w Imperialach bez żadnego dyskomfortu.

Polecam Ci takie rozwiązanie. Mi pomogło, może Tobie też! :)

A salomonowy liner jest najlepszy, mam go nawet w Fusionach :)

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 17 wrz 2014, o 07:24 
Użytkownik

mam zbliżony rozmiar linera
czy w razie (tfu, tfu!) wypadku dałoby się przepisać to w testamencie na mnie? pliss..
teraz linery salomonowe prawie jak skarb

PostNapisane: 6 paź 2014, o 10:15 
Początkujący

Uwaga uwaga, pokombinowałam trochę w mało inwazyjny sposób z tymi rolkami...nie wiem w sumie czego to zasługa ale ostatnio bezboleśnie trzasnęłam 30km- czyli ból się oddala po zamontowaniu sznurowadeł, ale jednak dalej nie znika bo jak już zajeżdżałam do domu to zaczynałam odczuwać delikatne pieczenie w lewej rolce. Zastanawiam się czy to kwestia sznurowadeł, prania czy wymiany łożysk bo odkąd je wymieniłam śmiga się na tych imperialach jak marzenie i może to troszkę wpłynęło na moje odczucia ;victory; Tak czy siak, zakładając że to sznurowadła (nie poluzowana klamra 45 i słabiej zapięta górna) to jest różnica, ale na setke bym się nie porwała bo pewnie przy 50km nogi by mi już odmawiały posłuszeństwa i domagały się wolności. Wspomniałam też wyżej o tym że wyprałam liner, niestety po deszczowym NSie łożyska były out a liner do prania. Po założeniu skompletowanych rolek po tych wszystkich zabiegach kosmetycznych to zastanawiałam się czy czasem nie włożyłam lewego linera w prawą rolkę i na odwrót, strasznie dziwnie się jechało te pierwsze kilka km, potem jak marzenie bo i łożyska się rozjeździły i wkładka rozbiła. Na razie nie narzekam, a jak zacznę to chyba znowu zaproszę do współpracy pralkę, lub wymienię liner na inny :D
Pozostaje mi teraz sprawdzić jak daleko zajadę bez bólu, trzymajcie kciuki żeby już nie wrócił^^
A wszystkim posiadaczom IMPERIALI z podobnym problemem proponuje w pierwszej kolejności wypróbować myk z pralką.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1