Teraz jest 18 lip 2018, o 03:59

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 lip 2014, o 15:40 
Site Admin

Z przykrością stwierdzam że niestety nie kupię sobie, i nie zrecenzuję pierwszej rolki Freeskate UFS od Seby.
Jeżeli ktoś kupi pisać proszę o podzielenie się wrażeniami z jazdy na tych ekskluzywnych roleczkach :)

Myślicie że ktoś je kupi u nas za regularną cenę 1930zł ?!
W sumie są u nas zajawkowicze kupujący rolki slalomowe jeszcze droższe...

Link do sklepu z tym gorącym towarem:
http://edge.shop.pl/lyzwy/seba/418-fr1- ... -2014.html

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 16 lip 2014, o 16:18 
Stały bywalec

Cena taka jak w przypadku każdych rolek Seba, czyli co najmniej 300zł za dużo :P

przem ek napisał(a):
Myślicie że ktoś je kupi u nas za regularną cenę 1930zł ?!

Tak. Są ludzie których stać nawet na to, żeby Seba Igor do jazdy rekreacyjnej kupić (jeździ taki osobnik na Błoniach!).

Znam takiego, co jak postanowił że zacznie regularnie biegać, to poszedł do Intersport i przywitał pracownika tekstem w stylu "jakie macie najdroższe buty do biegania?".

Odbiorca się znajdzie.

PostNapisane: 16 lip 2014, o 16:38 
Użytkownik

ja tam już dawno doszedłem do wniosku, że kupuję najlepsze bez względu na cenę :)
Pytanie tylko czy to akurat jest najlepsze. Jeśli będą leżały idealnie i nie będą się zużywały szybko (martwi mnie brak lineara) dlaczego nie dołożyć tego 1k pln? :P

PostNapisane: 16 lip 2014, o 17:01 
Site Admin

wszystko zależy od podejścia, czy pasuje ci jazda w pozdzieranej ale sprawnej rolce

ja np moge katować jeden shell bo i tak go nie zajade, i wymieniać tylko linery ale lubie sobie co jakiś czas wymienić plastik na nowy, o ile w przypadku fusion za 400zł na allegro to nie problem bo nie obciąża jakoś szczególnie finansowo to takie sx-y....

miałem to w łapach i klasowo wg mnie podobne do usd carbon, obecnie ąadna marka nie używa takich super solidnych materiałów na liner, wszystko sie kulkuje lub przedziera po bardzo krótkim czasie przy użytkowaniu ponad przecietnym

dodam 500zl i moge mieć taki wypasiony miejski rowerek :)
Obrazek
FOCUS Planet 5.0

PostNapisane: 16 lip 2014, o 17:32 
Użytkownik

Pozwole sobie zapytać:
a na diabła Ci miejski rower za dwa i pół kafla jak jesteś Freeskaterem?! Ile za to można rolek kupić...;boss;
No dobra, nie będących seba sx;]
;D

PostNapisane: 16 lip 2014, o 18:29 
Dużo pisze

No ciekaw jestem jaki to będzie sprzęt, martwi ten zintegrowany liner ja już sobie wyrobiłem opinię o firmie Seba i uważam że ich rolki są o 1/3 za drogie do jakości jaką oferują. Niestety po latach przerwy wypadłem z obiegu i kupiłem ten szmelc ;P

Freeskater też czasem potrzebuje roweru ;) ja do pracy, po zakupy i na jakieś oficjalne spotkania śmigam rowerem co by nie być spoconym jak sami wiecie co...

PostNapisane: 16 lip 2014, o 20:08 
Stały bywalec

Za 2 kafle to można i dobry rower z drugiej ręki nabyć i dobry custom fsk złożyć.

Ja dalej stoję przy tym, że jedyna przydatna rzecz jaką wyprodukowali Seba, to slidery od FR ;)

PostNapisane: 16 lip 2014, o 20:27 
Site Admin

GiS napisał(a):
Pozwole sobie zapytać:
a na diabła Ci miejski rower za dwa i pół kafla jak jesteś Freeskaterem?! Ile za to można rolek kupić...;boss;
No dobra, nie będących seba sx;]
;D

Sporo przemieszczam się tutaj pomiędzy miastami Katowice, Chorzów, Bytom i jedyna słuszna opcja to rowerek, chodniki są fatalne jak na taki dystans tylko ulicą ruchliwą można więc rolki odpadają.

Rowerek super, chciał bym taki, mniej praktyczny ale dobrze mieć w zanadrzu :)

Herbata napisał(a):
Ja dalej stoję przy tym, że jedyna przydatna rzecz jaką wyprodukowali Seba, to slidery od FR ;)

No w sumie.... nie psuje się, można wszędzie kupić, customować inne rolki, same plusy.

PostNapisane: 16 lip 2014, o 21:12 
Użytkownik

No i się wyjaśniło;p Choć kiedyś trzaskałem na rowerze ok 5k km rocznie to odkąd zarabiam na swoją miskę ryżu pośrednio jako kierowca na rower zacząłem patrzeć z lekkim politowaniem jako środek transportu fajny, ale zbyt wolny i o zdecydowanie niezadowalającej ładowności :] .
Muszę przyznać, że mając pracę 5minut od domu wolnym spacerem, robię autem pod 35k km rocznie. Powoduje to, że zaczynam samochodem jeździć nawet do kibla. :P Doopsko wrasta... "I potem człowiek jedzie 5km autem na siłownie, żeby przejść 3 km na bieżni" - by mój kumpel.

Strefa czasowa: UTC + 1