Teraz jest 19 sty 2018, o 04:26

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 sie 2015, o 22:39 
Początkujący

Naczytałem się że te kółka mają dobry stosunek cena/jakość, a chciałbym kupić koła o twardości minimalnie 84A. Tak więc zaczołem szukać po internecie tych kółek. Niestety bladeville oraz zico nie maja ich na stanie, na allegro tez nie bylo. Z tąd moje pytanie. Czy wiecie gdzie mogę kupić te kółka?

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 19 sie 2015, o 23:39 
Site Admin

Tych kół już nie produkują, jeśli gdzieś jeszcze są to jakieś resztki. Zastąpiły je koła Powerslide Spinner - białe. Podobno jest to sama mieszanka materiału. Według mnie przy twardości 85A jest to jednak inna mieszanka, zdecydowanie bardziej śliska od czerwonych Powerslide FSK, nie wiem jak zachowują się Spinnery o twardości 88A.

Do zwykłej jazdy na wprost będą jak najbardziej w porządku, nie zużywają się za szybko, tu akurat jest bardzo podobnie do czerwonych FSK.

PostNapisane: 20 sie 2015, o 15:20 
Początkujący

przem ek napisał(a):
Tych kół już nie produkują, jeśli gdzieś jeszcze są to jakieś resztki. Zastąpiły je koła Powerslide Spinner - białe. Podobno jest to sama mieszanka materiału. Według mnie przy twardości 85A jest to jednak inna mieszanka, zdecydowanie bardziej śliska od czerwonych Powerslide FSK, nie wiem jak zachowują się Spinnery o twardości 88A.

Do zwykłej jazdy na wprost będą jak najbardziej w porządku, nie zużywają się za szybko, tu akurat jest bardzo podobnie do czerwonych FSK.

To czym w takim razie mogę zastąpić Powerslide FSK, spinnery są sporo droższe i z tego co mówisz wnioskuje, że gorsze? Czyżby firmy uznały, że nie mogą sprzedawać dobrego towaru zbyt tanio?

PostNapisane: 21 sie 2015, o 07:41 
Użytkownik

W bladevillu maja promocję na Undercovery jakby co

PostNapisane: 21 sie 2015, o 08:03 
Dużo pisze

Miałem białe Spinnery 84/88a i koła były koszmarnie twarde, musiałem się zamienić bo kolana mi wysiadały. Zamieniłem się na czarne 80/85a i jest bardzo podobnie do czerwonych FSK, jednak nie ma nad nimi takiej kontroli w poślizgu i brakuje takiego uczucia jak w czerwonych, coś w stylu "one same jadą" Spinner 85a czarne są gorsze/inne od czerwonych, jednak w tej cenie jest ok, są trwałe i dobrze się na nich jeździ.

PostNapisane: 21 sie 2015, o 09:28 
Początkujący

voidtec napisał(a):
W bladevillu maja promocję na Undercovery jakby co

A czym rozni sie model " Powerblading Team SR" od " Powerblading Team FR"? Mam tez drugie pytanie. Te kola sa w takiej cenie jak hyper concrete, a o tych drugich mam wrazenie, ze ludzie sie lepiej wypowiadaja. Czym one sie roznia i ktore lepiej kupic?

P.S. Chce jezdzic Freeride ale rowniez z braku miejscowek w duzym stopniu rowniez "rekreacyjnie".

PostNapisane: 23 sie 2015, o 21:13 
Użytkownik

Różnią sie profilem. Nie napisałeśwczesniej do czego Ci one. Ja czerwonych używałem do slajdów-na miasto są dużo gorsze od hyperów. Tych UC jeszcze nie testowałem, ale pewnie są za twarde na miasto. Ja bym brał hypery na Twoim miejscu

Strefa czasowa: UTC + 1