Teraz jest 7 gru 2019, o 21:33

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 paź 2014, o 15:54 
Dużo pisze

Siemanko proszę o pomoc. ;zly;

Chciałbym żebyście mi pomogli wybrać nowe koła 80mm do twisterów. Będą to koła na ulicę. Typowe przejazdy, slidy, uliczne dropy i czasami cardio po bułki. Do tej pory śmigałem na Matterach juice ale starły się do 65mm i latają w zlevelowanych carbonach na parkach i rurkach. Teraz się zastanawiam czy nie zamienić poczciwych juice na UC team które są w dobrej cenie na Bladeville.

Proszę was żeby każdy z zostawił swój głos z małym komentarzem. Co wybierzecie to kupie. pzdr

Matter Juice F1 (85a/86a) 273 zł Vs Undercover Team FR (88a) 237 zł

Ostatnio edytowano 26 paź 2014, o 22:13 przez kruku, łącznie edytowano 2 razy

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 25 paź 2014, o 16:54 
Użytkownik

Rozumiem, że lubisz twardsze koła. Jak kasa nie gra roli to bierz undercover, a jak chcesz tańsze to dobre będą powerslide spinner 88A. Jeśli nie muszą być takie twarde to oczywiście hyper concrete bierz, chociaż ja sam wole twardsze...

PostNapisane: 25 paź 2014, o 17:49 
Site Admin

Ja na chwile obecną ze względu na styl w jakim sobie jeżdżę fitness brał bym andekowery z tym że te bardziej miękkie.
Fajny uretan, odczuwalnie lepszej jakości i fajny grip, taki że można przyslajdować a i trzymają przy tym fajnie, bardzo podobne właściwości co Hydrogeny z tym że te jeszcze lepiej trzymają.

88A to kamienie straszne pewny jesteś że tego chcesz?

Mattery to masakryczne trzymanie najlepsze chyba ze wszystkich kół dostępnych dla nas, no i twardość dająca dobrą prędkość bez większych strat.

PostNapisane: 25 paź 2014, o 21:12 
Dużo pisze

kamilspider napisał(a):
Rozumiem, że lubisz twardsze koła. Jak kasa nie gra roli to bierz undercover, a jak chcesz tańsze to dobre będą powerslide spinner 88A. Jeśli nie muszą być takie twarde to oczywiście hyper concrete bierz, chociaż ja sam wole twardsze...

Żadne spinnery, czy hypery nie wchodzą w gre. Przejeździłem twardość F1 w moich dotychczasowych matterach i troszeczkę było za miękko na ulicy natomiast na skateparkach było cudownie. Myślę, że własnie teraz spróbował bym twardszych dlatego te 88a wydają się spoko. Powiedziałeś "bierz undercovery" także 0:1 Dzięki

przem ek napisał(a):
Ja na chwile obecną ze względu na styl w jakim sobie jeżdżę fitness brał bym andekowery z tym że te bardziej miękkie.
Fajny uretan, odczuwalnie lepszej jakości i fajny grip, taki że można przyslajdować a i trzymają przy tym fajnie, bardzo podobne właściwości co Hydrogeny z tym że te jeszcze lepiej trzymają.

88A to kamienie straszne pewny jesteś że tego chcesz?

Mattery to masakryczne trzymanie najlepsze chyba ze wszystkich kół dostępnych dla nas, no i twardość dająca dobrą prędkość bez większych strat.

Twoja wypowiedz Przemo wiele mi rozjaśniła. Rozjaśniła mi przede wszytskim to, że w tej turze nie szukam przyczepności bo przyczepne koła na śliskie skateparki mam. Szukam wytrzymałych 80 które będą zajebiście szybkie. Jeżeli już wezmę UC to wezmę 88a. Kumpel jeździ na tej twardości UC i drastycznie wolniej ścierają się jego koła od moich matterów. Także czy jestem pewny? A juh biorę kamienie.

Piękna bramka dla UC dzięki przemo 0:2

PostNapisane: 25 paź 2014, o 21:50 
Użytkownik

ja tak się tyko wtrące, że coś je drogo masz w bv wychodzi 225 plus 12pln kurier

PostNapisane: 25 paź 2014, o 23:56 
Dużo pisze

voidtec napisał(a):
ja tak się tyko wtrące, że coś je drogo masz w bv wychodzi 225 plus 12pln kurier

no jak panie? 250zł + 12zł. Przypominam że nasze 10% nie obowiązuje na promocje.

PostNapisane: 26 paź 2014, o 12:14 
Użytkownik

Yo!
To i ja się wepnę (choć widzę, że decyzja już podjęta), ale weź może te UC, bo sam się nad nimi noszę na następny sezon, to będę miał opinię z pierwej ręki:D (żart).

A tak poważnie to Mattery jakoś mnie nie urzekły, więc serio się zastanawiam nad UC, ale tymi 94A. Niby kloce, ale po przesiadce z 84 na 88A nie czuję, żadnej różnicy, a przy mojej wadze nawet HC nikną w oczach jak mnie na slide najdzie...

PostNapisane: 26 paź 2014, o 12:48 
Dużo pisze

GiS napisał(a):
Yo!
To i ja się wepnę (choć widzę, że decyzja już podjęta), ale weź może te UC, bo sam się nad nimi noszę na następny sezon, to będę miał opinię z pierwej ręki:D (żart).

A tak poważnie to Mattery jakoś mnie nie urzekły, więc serio się zastanawiam nad UC, ale tymi 94A. Niby kloce, ale po przesiadce z 84 na 88A nie czuję, żadnej różnicy, a przy mojej wadze nawet HC nikną w oczach jak mnie na slide najdzie...

Dzięki GiS. 0:3 dla UC. Może jakiś miłośnik matterów wrzuci honorowy punkt?

PostNapisane: 26 paź 2014, o 19:48 
Użytkownik

kruku napisał(a):
voidtec napisał(a):

no jak panie? 250zł + 12zł. Przypominam że nasze 10% nie obowiązuje na promocje.

a, bo mają taniej jak kupisz 2 sety po 4 niż jeden 8. Wejdź na:
http://bladeville.pl/p/kolka/undercover ... in-packets

PostNapisane: 26 paź 2014, o 22:12 
Dużo pisze

voidtec napisał(a):
kruku napisał(a):
voidtec napisał(a):

a, bo mają taniej jak kupisz 2 sety po 4 niż jeden 8. Wejdź na:
http://bladeville.pl/p/kolka/undercover ... in-packets

Dzięki mój mistrzu. Mocny punkt dla UC ! 0:4

Strefa czasowa: UTC + 1