Teraz jest 15 lis 2018, o 02:03

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Pawione
PostNapisane: 16 mar 2012, o 15:52 
Dużo pisze

Siemanko

Po rozmowie z Siwym obiecałem, że przestanę być anonimowy i napiszę co nieco o sobie :)

Nazywam się Tomasz Szymczyk i pochodzę z Rzeszowa. Od ponad 7 lat (albo i 8 sam już nie wiem) mieszkam na śląsku, a dokładnie w Siemianowicach ?ląskich.

Na rolkach jestem już od lat 90 - nie wiem dokładnie, ale na pewno już dobre ponad 16 lat na 8 kółkach. W 90% jest to jazda agresywna, a ostatnimi czasy trochę slalomu i mam zamiar wziąć się za freeride. Przerobiłem już chyba 80% modeli dostępnych na rynku jeśli chodzi o jazdę agresywną. Miałem nawet kiedyś swoją firmę odzieżową, komentowałem mnóstwo zawodów, zajmowałem się ich organizacją i sędziowaniem. Jestem członkiem Stowarzyszenia Kulturlano-Sportowego "Green"

Obrazek

Na forum znalazłem się przypadkiem, głównie dzięki Siwemu i Glonkowi, których lepiej poznałem podczas organizowania warsztatów rolkowych Bladeville w Katowicach. Stwierdziłem że czas od czasu chcę coś napisać, a na tym forum jest sporo ludzi zajawkowych, z którymi jest o czym pogadać.

Co mam do powiedzenia - a w sumie to sporo ze względu na moją pracę. Pracuję od ponad 8 lat w firmie mającej chyba najwięcej doczynienia z rolkami w Polsce. Zaczynałem od osoby obsługującej sklep online - opisy, maile, telefony. Z czasem "awansowałem" na stanowisko "managera" kilku sklepów online, które prowadzi nasza firma i dalej to robię.

W roku 2012 z racji zajawki zajmuje się od A do Z (maile, telefony, marketing, promocja) projektem o nazwie Bladeville, dzięki czemu mam kontakt ze wszystkimi większymi firmami rolkowymi na świecie.

Najwięcej kontaktu mam z firmą Powerslide, z którą jestem bardzo blisko i znam ją od podszewki. Jeżdżę na spotkania dystrybutorów, jestem w kontakcie z osobami odpowiedzialnymi za Product Development itp itd. Udało mi się też poznać również właścicieli firmy Seba, z którymi jestem w stałym kontakcie.

Posiadam też niewyczerpujące się źródło nowości i ciekawostek ze świata agresywnego, którym non stop żyję i się jaram.

Z racji długoletniej znajomości z Konradem Tomaką "Wodzem" zacząłem się interesować slalomem na rolkach, jako sportem dla "wszystkich". Z tego też powodu stałem się team managerem Powerslide FSK Team Poland i organizuję tą całą "bandę" oraz wszelkiego rodzaju wydarzenia z nią związane: pokazy, warsztaty, zawody itp itd. To ja wybieram kto ma być sponsorowany, a kto nie! :) HEHE

Moja historia rolkowa jest bardzo bogata. Były wzloty i upadki (mniej i bardziej poważne), ale cały czas czynnie jeżdżę (God Bless PTG!) oraz coraz bardziej angażuję się w życie rolkowe w Polsce.

Na ogół jestem spokojny, wyluzowany i cenię sobie na maxa czystą zajawkę na rolki i staram się właśnie takimi ludźmi otaczać i z takimi współpracować. Martwi mnie rolkowy podział w Polsce, z którym wszem i wobec będę walczył! Będę wrzucał edity agresywne i slalomowe na to forum, a ludzi ze swojego team'u będę wysyłał na freeride! :) Pół żartem, pół serio! :)

Chętnie każdemu pomogę i w swoich wypowiedziach wykorzystuję swoje własne doświadczenie lub doświadczenie osób, którym ufam i z którymi współpracuje - nie rzucam słów na wiatr i nie wierzę wszystkiemu co czytam. Twardo bronię swoich przekonań, ale potrafię też przyznać się do błędu.

Mam swoje ulubione firmy i modele, jednak na ile to możliwe staram się być obiektywny w ocenie.

Poza rolkami jeżdżę na ostrym kole i robię zdjęcia, ale tylko analogowe i tylko plastikowymi aparatami lomograficznymi: www.pawione.com

Obrazek

A i mam psa, który nazywa się tak samo jak mój ulubiony rolkarz :P

Cóż więcej mogę powiedzieć - Keep Rolling!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[video=vimeo]https://vimeo.com/14014211[/video]

[video=vimeo]https://vimeo.com/18372832[/video]

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Tytuł: RE: Pawione
PostNapisane: 16 mar 2012, o 16:04 
Site Admin

Na tej 1 fotce to ty?! Pamięta to chyba było w funextreme?! :D

PostNapisane: 16 mar 2012, o 16:20 
Dużo pisze

Siwy napisał(a):
Na tej 1 fotce to ty?! Pamięta to chyba było w funextreme?! :D

W EGI dokładnie była ta fotka 100 lat temu :)

PostNapisane: 16 mar 2012, o 16:28 
Site Admin

AAAA sory! EGI ! :D jeszcze niedawno miałem te gazety :D

PostNapisane: 16 mar 2012, o 16:37 
Dużo pisze

Siwy napisał(a):
AAAA sory! EGI ! :D jeszcze niedawno miałem te gazety :D

Ja zgubiłem :(((