Teraz jest 22 wrz 2018, o 11:08

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
 Tytuł: Adam / Beeeeer
PostNapisane: 7 mar 2012, o 13:17 
Site Admin

Witajcie!
Mam na imię Adam i jestem administratorem technicznym waszego forum. :)

Początki z rolkami sięgają początku lat '90 kiedy dostałem swoje pierwsze rolki jeszcze z plastikowymi kołami. :)
Pierwsze co zrobiłem to odkręciłem hamulce aby nadać rolkom ładniejszego/zgrabniejszego wyglądu. :)
Kiedy poznałem "z czym to się je" zacząłem szukać wrażeń w ekstremalnej odmianie tego sportu i zacząłem jeździć "agresywnie"
oczywiście na tyle, na ile pozwoliły mi na to sprzęt, pierwsze konstrukcje przeszkód (boksy z kamieni, pierwsze rurki).
Pierwszym "trikiem" było makio wchodzone - czyt. wchodzilem na pochylą rurka i zjeźdzalem.

Niestety rolki w tym okresie nie były zbyt popularne więc nie jeździłem dużo niestety.
Później dostałem oxygeny z kałczukowymi kołami co znacznie poprawiło komfort jazdy :), to była jakaś połowa lat 90.
Zajawka na rolki stopniowo malała i zaczeła się deskorolka - tutaj nie będę opowiadał co i jak bo to mało interesujące;).

Poważnie rolkami zajarałem się niedawno - 3 może 4 lata temu kupiłem pierwsze agresivy - poznałem Przemka - waszego drugiego admina.
No i się zaczęło :) Najpierw USD VII później USD throne sagona 09, później xsjado wilson 09. :)
Jeśli chodzi o sam FR Przemo probował mnie nim zarazić chyba 2 lata. :) W końcu mu się udało - pierwsza szyna salo alu najpierw w throne boot póżniej w boot salo. :)
Tak już zostało. :)

Mam oczywiście więcej zainteresowań między innymi motocykle. :)
Lubie nimi jeździć, rozmawiać na ich temat no i oczywiście chce mieć z nimi jak najwięcej styczności.
Ale to nie miejsce na opisywanie tej zajawki. :P

Jeśli chodzi o forum to Przemo dał pomysł, ja podchwyciłem i wspólnymi siłami udało nam się stworzyć to co tutaj widzicie.
Oczywiście naszymi głównymi i najcenniejszymi odbiorcami są użytkownicy i to na nich staramy się skupić. Przemo prowadząc i pisząc artykuły newsy etc., ja umożliwić w miarę wygodne użytkowanie na miare swoich możliwości:).
Udało mi się ogarnąć w miare fajny i funkcjonalny skrypt i miejsce na serwerze:).

Niestety ostatnio moje rolkowanie staneło pod znakiem zapytania...
Przeżyliśmy z Dziewczyną dość poważny wypadek motocyklowy, no i niestety zdrowie nasze się skiepściło...
O kontuzjach nie bede sie tu rozpisywał bo było ich sporo, powiem tylko, że oboje z dziewczęciem moim żyjemy, i staramy się wspólnie wrócić do dawnej kondycji zdrowotnej.

Ostatnio byłem na rolkach i powiem wam, że nie jest kolorowo - ale mam nadzieję, że jakoś się wszystko ogarnie i znów będę jeździł "normalnie".
Oczywiście agresiv nie wchodzi już w grę, jeśli chodzi o FR to tylko lekki bardziej podchodzący nawet pod fitness... :|

Foto z NS w kato. - było super:P

Obrazek

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Strefa czasowa: UTC + 1