Teraz jest 24 wrz 2018, o 05:45

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 kwi 2012, o 00:55 
Początkujący

a ile wynosi różnica w km/h na kółkach od seby (fr) od hyper concrete? Jest duża różnica?

@siwy - miałem raczej na myśli czy jest duża różnica nie dokładne pomiary :)

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 9 kwi 2012, o 10:40 
Site Admin

kisiel94 napisał(a):
a ile wynosi różnica w km/h na kółkach od seby (fr) od hyper concrete? Jest duża różnica?

Żartujesz prawda? ;)

Koła Seby: Twardsze, eliptyczny profil(mniejsza powierzchnia styku koła z powierzchnią)=szybsza jazda, łatwiejsze nabieranie prędkości, i większa stabilność podczas dużych prędkości.

Koła HC: Bardziej miękkie(bardziej nadają się na Polskie, dziurawe chodniki i kostkę), okrągły profil(większa stabilność przy skokach i lepsze prowadzenie koła po dziurach, kostce ect.)

W kilometrach na godzinę nikt nie jest w stanie ci tego wyłożyć, to trzeba by warunków odpowiednich i jakiegoś sprzętu specjalistycznego do pomiarów, a to są tylko rolki :)

PostNapisane: 9 kwi 2012, o 13:15 
Początkujący

Nie, nie żartuje, dopiero co kupiłem porządne rolki (nie te co miałem za 250zł) :D
No to wiadomo na co zmienię kółka jak zetre stare.

PostNapisane: 9 kwi 2012, o 13:24 
Dużo pisze

Kisiel jesli mozna wiedziec, jaka masz szyne w Sebach?

PostNapisane: 9 kwi 2012, o 14:34 
Początkujący

Kupiłem u Zico.
I tam on nie ma specyfikacji (na stronie), ale wg. innego sklepu (FR1 2012) to : Seba Classic Extruded Aluminium 6000, 243mm (4x80mm)

@Alfi - już wysłałem

PostNapisane: 9 kwi 2012, o 15:28 
Użytkownik

kisiel94 jeśli masz koła 80mm to 243mm szyna, jeśli 84mm to szyna 255mm. wrzuć fotę w odpowiednim temacie, Pokaż swoje rolki (Tylko zdjęcia).

PostNapisane: 12 kwi 2012, o 16:01 
Użytkownik

Dzisiaj przyszły FRX dla mojego potomstwa. Na pierwszy rzut oka cieżko sie do czegokolwiek przyczepić. Zamiast szyny z dwustronnymi ośkami pewnie przydałaby się taka z wkręcanymi jednak różnicy w jeżdzie na pewno zauważyć sie nie da. Klamra plastikowa tez budzi mniejsze zaufanie niż metalowa z FR1 czy High ale na razie dziala. Rzep także jakoś specjalnie nie odrzuca. To co warto podkreślić to genialny shock absorber pod całą stopą. Warto dodać, że liner ma pod piętą włochaty element do przyczepienia dumperów z rzepem (takie mam w hajach) choć samych dumperów w komplecie brak (wydają sie tutaj zupełnie niepotrzebne). Wrażenia pozytywne - świetna relacja ceny do jakości i niezła baza do ewentualnej rozbudowy.

Potłuczeni na Facebooku - zapraszam
Obrazek

PostNapisane: 12 kwi 2012, o 16:13 
Site Admin

Klamry ani razu nie odpięły mi się w FRX, gdzie na przykład w takich rolkach jak USD Thonr czy K2 Fatty odpinały się często.

PostNapisane: 12 kwi 2012, o 20:04 
Dużo pisze

Te plastikowe klamry to chyba te same co w Twisterach i nie mam do nich uwag. Genialne i trwale, plastikowy element dociagajacy niczym nie odbiega od aluminiowego.

Btw. Moze ktos zmierzyc szerokosc paskow w obu tych klamrach Seba i podac je tutaj?

PostNapisane: 13 kwi 2012, o 07:42 
Dużo pisze

Klamry plastukowe, które sa w FRX są montowane w wielu innych modelach - nie powinno być z nimi problemów.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1