Teraz jest 11 gru 2018, o 00:28

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 cze 2018, o 11:23 
Użytkownik

(Hmm, dawno mnie tu nie był. Jak się okazuje, jest trochę interesujacych recenzji do przeczytania).

Tytułem wstępu: popularnym tu, nieprodukowanym obecnie typem rolki są Salo FSK i RB Fusion. Nie dziwię się nabożnej czci im oddawanej, bo jak głosi fama, produkt był zacny. Osobiście dla mnie RB Fusion były tym, czym dla wyznawców Sigmara (Warhammer się kłania) inkarnacja Boga Khorne. Mordowały mnie skutecznie, ale widocznie nie ta stopa i może na lewą stronę je zakładałem.
Opiszę rolkę, której jakiś czas temu z bólem serca się pozbyłem. Może i wzruszycie ramionami, ale to stara wersja Seba GT (miałem tę edycję czarno-czerwoną).

Wrażenie:
Po doświadczeniach z HC Evo i Seba Trixx z pewnym fystansem spoglądałem na skorupy. Tym bardziej że zetknięcie z PS Metro mojego rozmiaru zaowocowało dużym dyskomfortem z powodu fruwania stopy w bucie. Ale zdobyłem jakiś 38 EU. Mniejszy na wszelki wypadek. Wizualnie, prócz S4 było to jedno z moich rolkowych marzeń. S4 rozwiało się po przymiarce ostatnio. Ciśnie jak cholera.
Usiadłem więc, podokręcałem śrubki, wymieniłem szynę na alfa 231 w bananie i hajda na miasto. Efekt... Hmm .. Miłość od pierwszego włożenia. Nie wiem, jakim cudem, ale poza Trixami i Hc Evo była to pierwsza rolka szczelnie otulająca moją stopę. Dodatkowa przewaga nad Hc Evo polegała również na dopasowaniu palców. A nad Trixami to było połączenie miękkiego buta bez wpływu na reaktywność. Nie wiem, dlaczego GT wyleciała z katalogu Seba lub traktowana jest podrzędnie. To z założenia miała być Seba dla ludu. Czyli rolkowy Volkswagen dla każdego. Z rolki rekreacyjnej/miejskiej wyszedł ostatecznie świetny produkt hybrydowy, który świetnie sprawdza się też na kubeczkach i ta hybrydowość nie powoduje dużych strat na żadnej z dyscyplin. Rok jazdy na mieście, trasach dłuższych i kubeczkach utwierdził mnie w tym przekonaniu. Z powodów rozwojowych dałem grupie do rozjeżdżenia i szczerze mówiąc, będę za nimi tęsknił. Żeby był śmieszniej - mierzyło je kilka osób o podobnym rozmiarze stopy i każdej z nich idealnie pasowały. Nawet tym.jeżsżacym w high na carbonie...

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 27 lip 2018, o 09:55 
Początkujący

Bardzo lubię jeździć na rolkach, ale ostatnio nie mam na to czasu, ani warunków. Chodniki w pobliżu są bardzo popękane, a rolkowiska brak.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Strefa czasowa: UTC + 1