Teraz jest 19 paź 2018, o 11:27

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 cze 2016, o 23:29 
Stały bywalec

Na rynki zachodnie będą czarno-białe, też z osłoną na czubku. Ale szyny Spyder, oraz Pleasure Tools 2.0 w wersji 110mm.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 23 sie 2016, o 22:30 
Początkujący

Witam, na początek chciałbym się z wszystkim przywitać, jako że nadszedł czas przestać lurkować.

Szkoda tylko, że w takich okolicznościach. :(

3 miesięczne Ultron'y zaczęły mnie niemożliwie gnieść w wewnętrzną stonę kostki... ciekawe, bo tylko u jednej nogi... druga w porządku. Na mój gust gniecie mnie krawędź shell'a, w bucie muszę porządnie ścisnąć ściankę w miejscu w którym umiejscowiona jest rzeczona kostka, żeby wyczuć plastik przez piankę, a jak wsadzę nogę to ciężko jest ją obciążyć...

Kolega przem ek pisał o podobnym problemie przy zmianie szyny na 4x90, ale u mnie problem jest przy oryginalnej becie... Rozwiązaniem miałoby być cięcie cuff'a... ale już wolałbym lekko odkształcić (odbarczyć) shell w tym miejscu niż psuć tak ładne rolki :), tylko jak/gdzie/czy materiał wierzchni wytrzyma temp. potrzebną do uplastycznienia kompozytu. Próbowałem unośić stopę w shellu (dodatkowe podkładki pod piętę), obniżać (wyjąłem wkładkę) nic nie pomaga...

Dlatego piszę i proszę o wszelaką pomoc. Szkoda mi będzie zrezygnować z tak wypasionych rolek przez taki problem.

PostNapisane: 23 sie 2016, o 23:28 
Dużo pisze

Cześć, miałem to samo na stockowej szynie i ewidentnie jest to problem zbyt luźnej cholewki. Sprawa miała się tak że bolało mnie w opisywanym przez Ciebie miejscu, jednak po zdjęciu rolek nie miałem żadnych otarć i ból mijał po kilku minutach. Doszliśmy do tego że to boli mięsień nie przyzwyczajony do obciążenia, dopięcie cholewki bardziej powinno rozwiązać problem, proponuje docięcie skrzydełek tak żeby można było lepiej dopiąć górną klamrę..

PostNapisane: 24 sie 2016, o 07:20 
Początkujący

Obciąłem już 1/3 skrzydełka na dzień dobry, obetnę kolejną i zobaczymy, chociaż mam wrażenie, że mocniejsze dopięcie cholewki potęguje ból.

Próba nie strzelba, dam znać co i jak.

PostNapisane: 24 sie 2016, o 07:40 
Dużo pisze

Może być że u Ciebie faktycznie jest problem z uciskiem a nie obciążeniem, a masz jakieś ślady na nodze?

PostNapisane: 24 sie 2016, o 17:20 
Początkujący

Odbity wzorek ze skarpetki, zaczerwienienie i ból przy dotyku...

Bladego pojęcia nie mam dlaczego boli akuratnie po 3 miechach jak mam rolki... ale obstawiam że shell się odkształcił do wewnątrz, a mocno dopięta cholewka dociska go do kostki i stąd ból.

teraz mam dwa wyjścia... albo w domowych warunkach (opalarka i pirometr) i odkształcić, najpierw cholewkę, zobaczyć czy zniwelowanie nacisku w tym miejscu przez cholewkę jakoś wymiernie się przełoży na zmniejszenie bólu, jeśli nie da to zaklinam się że będę pierwszym, który będzie próbował odkształcić shell w rolce ze zintegrowanym liner'em :D

Druga opcja, prujemy liner żeby się dostać do feralnego miejsca i go ładnie wytnę w miejscu ucisku, zaszyję wszystko spowrotem i miejmy nadzieję, że to pomoże.

Ale to wszystko kiedy indziej Pani brycjanowa woła na zupę :D

PostNapisane: 24 sie 2016, o 18:23 
Początkujący

Może masz jakąś kontuzję stawu skokowego. Nie ma różnicy wyglądu kostki lewej i prawej? Podrawiam.

PostNapisane: 24 sie 2016, o 20:44 
Dużo pisze

Kurcze to kiepska sprawa, szkoda bo rola jest bardzo fajna i swoje kosztuje.. Tak się zastanawiam czy shell faktycznie by się mógł odkształcić, może przestaw szynę tak żeby odciążyć stronę z którą masz problem..

PostNapisane: 24 sie 2016, o 21:09 
Początkujący

Jeśli tylko dożyję jutra to będę kombinował z ustawieniem szyn.

No właśnie wiem, że rolka fajna, do tego momentu mega wygodna i nie chcę się z nią rozstawać. bo tak po prawdzie to teraz mógłbym tylko na Tau czekać, bo ma wycięcie na kostce wew.

Jak znajdę czas opstrykać gięcie cuff'a to zrobię mini poradnik/relację z przedsięwzięcia.

PostNapisane: 29 sie 2016, o 21:35 
Dużo pisze

brycjan napisał(a):
Jak znajdę czas opstrykać gięcie cuff'a to zrobię mini poradnik/relację z przedsięwzięcia.

Trzymam za słowo :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1