Teraz jest 24 wrz 2018, o 05:47

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 mar 2016, o 02:20 
Dużo pisze

Myślę że to kwestia rodzaju i jakości kompozytu, szerokość kołnierzy śrub też ma duże znaczenie.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 13 mar 2016, o 20:58 
Site Admin

Teraz zaczynam się bać w tym jeździć :D

PostNapisane: 14 mar 2016, o 13:05 
Dużo pisze

Mówisz że usuniesz szyny bez użycia imbusa ? :P

PostNapisane: 15 mar 2016, o 01:03 
Site Admin

będę schodził po schodach... :)

PostNapisane: 16 mar 2016, o 15:39 
Użytkownik

hahahahah :D

PostNapisane: 16 mar 2016, o 21:29 
Site Admin

szyny dały rade, co prawda z fusion ale jednak :)

PostNapisane: 1 cze 2016, o 20:38 
Użytkownik

Hej, minęło już trochę czasu, mógłbyś napisać więcej nt tego jak sie sprawują? Mierzyłem je w sklepie i na nodze leżały całkiem nieźle, tylko trochę sie boje, ze przy jakichś slajdach ten ich skin sie rozwali i bedzie to wyglądać tragicznie. Z drugiej strony można do nich wstawić soulplaty i bedzie jakaś tam większa ochrona.
Generalnie już od przybytku na rynku głowa boli :) wahałem sie miedzy wrzuceniem linera Intuition , który tu ostatnio był recenzowany do ciut dla mnie za wąskich shelli od fusionow, zestawem seba delux z tymże linerem, tymi sx-ami. A jeszcze kolega zrecenzował k2 a tuż za rogiem nowe mocowania w rolkach powerslide na ktore chyba warto poczekać. I co tu zrobić:)

PostNapisane: 2 cze 2016, o 22:23 
Dużo pisze

To może ja coś powiem od siebie :)

SX Przemka są na mnie deczko za duże i kształt buta nie do końca pasi bo są dla mnie za wysokie w palcach ale pomimo luzu kontroluje się je bardzo łatwo. Żadna inna rolka z takim nadmiarem miejsca nie pozwoliła mi na komfortową i dość pewną jazdę, uczyłem się na nich trochę slajdów i luz utrudniał kontrolę ale cholewka zapewniała bardzo dobre wsparcie, ćwiczyłem na PTG więc ich mocno nie porysowałem :P ale kształt rolki chyba sprawia że nie są bardzo podatne na uszkodzenia, na pewno mniej niż Ultrony.

Co do K2 to będę jeszcze o nich pisał, niestety nie jest już tak fajnie jak na początku, otwory na śruby w cholewce mocno się powiększyły i luz zaczął być wyczuwalny, niby nie był duży ale w połączeniu z miękkim linerem zaczęło to przeszkadzać i wsparcie wyraźnie się pogorszyło. Boot na samym dole w pięcie, na łączeniu z podeszwą stracił sztywność i można wyczuć i zobaczyć że materiał ugina się/pracuje na 5mm góra dół, naprawiłem mocowanie cholewki, wstawiłem tulejki, nie ma teraz żadnego luzu, jest ok, jak na początku, tylko ciekawe jak długo.. Dochodzi też kwestia sztywności, przy niższych temperaturach boot był na prawdę sztywny, teraz jak jest ciepło stał się bardziej miękki. Nie jest to papciowatość starych K2 ale jednak trochę psuje to rolkę. Myślę że Unnatural to fajna rolka ale za 600-700zł szczególnie że trzeba by od razu wymienić śruby od cholewki na inne..

PostNapisane: 5 cze 2016, o 20:01 
Site Admin

dosłownie na dniach zrecenzuje sx-y, zdjęcia mam już gotowe, całkiem możliwe że i rollerblade metro blade będę objeżdżał jeszcze w tym sezonie...

PostNapisane: 6 cze 2016, o 09:56 
Dużo pisze

Przemo wrzuć proszę w recenzji również porównanie do Cj? Ciekawi mnie czy jest to ta sama rolka.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1