Teraz jest 13 gru 2017, o 02:22

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 lip 2015, o 09:20 
Początkujący

heb.timszel napisał(a):
Witam serdecznie, jestem tu nowa, więc jeśli już gdzieś pojawił się poruszony przeze mnie wątek - proszę o wyrozumiałość. Chciałabym odkręcić śruby uniemożliwiające poruszanie się w przód i w tył cuffa. Nie mam jednak pojęcia jakim kluczem i czy przypadkiem nie uszkodzę skorupy. Uprzejmie proszę o pomoc.

jest to standardowy klucz imbusowy, od wewnątrz cuffa jest mała kwadratowa nakrętka którą trzeba czymś przytrzymać (np. kombinerkami).

TE ROLKI MAJĄ TAK SŁABE KOŁA ŻE TO JEST DRAMAT.
Słuchajcie, przejechałem na kołach max 200 km, po pierwszych dwóch dniach ostrego jeżdżenia zaczęły się już widocznie szlifować. Po 300 km przebiegu, koła się rozwarstwiły i wydają charakterystyczny dźwięk piszczenia, jakby guma o gumę. I nie jest to tarcie koła o szynę czy inne tematy.
Także szykujcie się na wymianę kół po 3 miesiącach od zakupu przy średnio 100 km miesięcznie...

Rolki same w sobie są zajebiste, wygodne nawet na kilkugodzinną jazdę.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 27 lip 2015, o 18:00 
Początkujący

Koła w każdych rolkach nawet za 1200 zł są słabe. Wyjątki to jedynie rolki z Hyper Concrete, RB Hydrogen (chociaż wg. mnie to są koła za mało trwałe biorąc pod uwagę intensywność moich jazd i ciągłość slajdowania) oraz Imperiale Pro z Materami Juice (to jest obcja naprawdę godna! Juicy to koła, które zawsze będę miał w zanadrzu obok Atomów czy Defconów). Także najlepiej je odrazu opylić lub być przygotowanym, że po 2 tygodniach może ich nie być.

Jeżeli jeździłaś 3 miesiące to i tak dobry wynik :) Mi Hypery 1,5 - 3 miesiący wytrzymują :(

PostNapisane: 28 lip 2015, o 08:40 
Dużo pisze

Jak się mają Atomy do Juice'ów? Trwałość, trakcja, wejście w slide, kontrola w slidzie? Juice koła prawie idealne, jedynie w slajdzie słaba kontrola i dość trudno je z reguły wprowadzić w ślizg.

PostNapisane: 28 lip 2015, o 16:04 
Początkujący

Atomy są bardziej wytrzymałe i o dziwo lepiej amortyzują. Co do slajdowania podobnie wg. mnie. Tylko problem jest w tym, że jak jedziesz w Poznaniu po mieście to slajdy są potrzebne na odcinakach gdzie są ludzie lub jakieś inne niezidentyfikowani uczestnicy ruchu, a nawierzchnia wtedy to jakiś syf. A tak dla samego slajdowania nie bardzo slajduje. Dlatego może moja opinia w tym względzie jest średnia. Pokatuje trochę slajdy na Juicach i Atomach i dam znać, akurat mam świeżynki obie :)

PostNapisane: 23 lis 2015, o 23:16 
Początkujący

Wie ktoś może, jaka jest dokładna długość linera w końcu w tej rolce? Mam długość stopy około 28,6 cm i zastanawiam się nad rozmiarem 45 i 44, na jednym ze sklepów internetowych jest informacja, że rozmiar 44 to 28,5cm a 45 to 29cm, natomiast na drugim, że rozmiar 44 to 28,5cm a 45 28,6cm. Do tego te w rozmiarze 45 są tansze o 100zł, bo na promocji.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 1