Teraz jest 24 wrz 2018, o 05:44

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 kwi 2011, o 22:42 
Dużo pisze

Tez z chęcią zapoznam się z opinia osoby której ta rolka podeszła pod freeride.
Nie zauważyłem różnicy w "wysokości" pomiędzy SEBA a NRK BX. Widocznie jest minimalna.
Ale gdybym założył dowolne role agro czułbym różnice w położeniu środka ciezkosci. To nie bzdura, na agro łatwiej zladaowac skok. Sprawdź sam na dowolnej skoczni jeśli nie wierzysz
Konstrukcja tych rolek jak już pisałem jest bardzo miękka. Shell i cuff giętkie. Dla mnie w pierwszym tygodniu po prostu niebezpieczna:).
Szyna wydaje się krótsza i smuklejsza. Zwróć uwagę na słowo "wydaje się".

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 26 kwi 2011, o 13:20 
Użytkownik

Nie usuwałem posta, został przez przypadek usunięty przez Siwego. Niestety nie pamiętam wszystkiego co napisałem więc go nie napiszę po raz drugi.

Nie wiem naprawdę Herb skąd ten najazd na szyny z metro, one są z alu 6061 T6, jeśli już trafiają na reklamację to z powodu wyrwanej połowy gwintu przez niedokręcenie śruby, dlaczego ludzie niedokręcają srób? bo tulejki zostały słabo dobrane i myślą, że jedynym sposobem na to żeby koła się dobrze kręciły jest luźno osadzona śruba. W 90% reklamacji jest wina zlego uzytkowania a i tak się je uwzględnia. Widziałem zdjęcia Twoich szyn i wgłębienia wcale nie oznaczają, że alu jest miekkie, nawet w 7005 T6 powstaną takie wgniecenia jak je ostro potraktujesz.

jeszcze małe sprostowanie

MikeLerua napisał(a):
Badany nr 3:pro w slalomie, jeździ na SEBA HIGT:
Miękkość cuffa nie przeszkadzała mu w żadnym stopniu. Narzeka na brak banana. Był zadowolony z komfortu jazdy.

Nie dziwę się jego opinii ponieważ Seba Higt również maja luźny cuff. Ale to rolki do slalomu nie do FR

Miekkość cuffa przy slalomie to też kwestia indywidualna. Niektórzy jeżdżą na luźno spiętym inni (np. ja) na mocno dopiętym. Są rolki z dobrze gnącym się przód-tył trójpunktowym cuffem a sa ze sztywnym z włókien węglowych.

PostNapisane: 26 kwi 2011, o 14:07 
Dużo pisze

MikeLerua napisał(a):
Badany nr 3:pro w slalomie, jeździ na SEBA HIGT:
Miękkość cuffa nie przeszkadzała mu w żadnym stopniu. Narzeka na brak banana. Był zadowolony z komfortu jazdy.

Nie dziwę się jego opinii ponieważ Seba Higt również maja luźny cuff. Ale to rolki do slalomu nie do FR

Suwi napisał:
Miekkość cuffa przy slalomie to też kwestia indywidualna. Niektórzy jeżdżą na luźno spiętym inni (np. ja) na mocno dopiętym. Są rolki z dobrze gnącym się przód-tył trójpunktowym cuffem a sa ze sztywnym z włókien węglowych.

Oczywiście, to zależy od upodobania. Ja jeżdżę slalom na twardych sebach fr1. Ale kiedy wskoczyłem w SEBA HIGT z ultra niskim cuffem i nawet po zawiązaniu/dopięciu klamry -- luźnym, to było mi naprawdę dobrze miedzy kubkami:). No i do tego but który trzyma stopę max sztywno. Prawdziwy miód

PostNapisane: 24 sie 2011, o 18:45 
Początkujący

Cześć
Pobawię się trochę w archeologa i zaproponuję wam porównanie recenzowanych rolek do modelu ROAD, na temat których jest bardzo mało informacji, a wyglądają bardzo solidnie.

PostNapisane: 24 sie 2011, o 19:39 
Stały bywalec

To dlatego, że Road to wersja bazaltowa, robiona bardziej pod slalom, o wiele popularniejsze były zwykłe NRK z plastikową skorupą. Fajne hands-on NRK Road masz tu:

http://thias.marmotte.net/2010/05/disma ... -nrk-road/

PostNapisane: 11 mar 2012, o 14:19 
Dużo pisze

MikeLerua napisał(a):

Obrazek

hmm, jak by podobne :) :)

Obrazek

PostNapisane: 11 mar 2012, o 14:58 
Site Admin

Pear Jam nie tak dobre jak FSKnews :P

PostNapisane: 11 mar 2012, o 15:39 
Dużo pisze

nowe trendy w modzie Freeride - modele : Pastor i Rambo:)

PostNapisane: 11 mar 2012, o 15:40 
Dużo pisze

ale, że co, ze Ty Rambo?? :) LOL!! :D ;-)

ale jak pisałeś, to ciekawy trend aby się tak ubierać na freeride'y.

PostNapisane: 11 mar 2012, o 16:00 
Użytkownik

tomek_wap, te ochraniacze z pierwszego zdjęcia to może te USD?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1