Teraz jest 19 wrz 2018, o 16:45

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 maja 2016, o 19:15 
Dużo pisze

Jako funboy rolek od K2 nie mogłem sobie odpuścić wypróbowania tego modelu, śledziłem informacje kiedy rolka powstawała i wszystko wskazywało na to że K2 w końcu zbuduje coś co będzie mogło konkurować na rynku z innymi firmami.
Próbowałem zdobyć rolki do testów od producenta, niestety nic z tego nie wyszło, dlatego opiszę dla Was prototyp tej rolki który aktualnie posiadam. Nie jest to jednak rolka w pełni zgodna z tym co mamy w sklepach, ma inne wkładki, receptory górnej klamry zostały zmienione, zostały też usunięte wypustki ustalające szynę. Z informacji które otrzymałem jest to ostatni prototyp, który jest zgodny z produktem końcowym, jak na razie nie udało mi się potwierdzić tej informacji osobiście.

Załącznik:
k2 unnatural.jpg
k2 unnatural.jpg [ 216.36 KiB | Przeglądane 4366 razy ]

Załącznik:
Unnatural.jpg
Unnatural.jpg [ 159.54 KiB | Przeglądane 4366 razy ]

Załącznik:
unnatural fusion.jpg
unnatural fusion.jpg [ 36.45 KiB | Przeglądane 4366 razy ]

Nie będę się na razie rozpisywał, jednak po trzech tygodniach, 430km zrobionych na mieście i kilku godzinach nauki slajdów, muszę powiedzieć że rolki są genialne. Są zbudowane według starej filozofii K2 z dużą domieszką nowości, można powiedzieć że to jest coś całkiem nowego w gamie rolek od K2.

Nie są już jak ulubione papciochy z wełny i w niczym nie przypominają kozaków Emu, są zwarte wręcz kompaktowe, sztywne, świetnie trzymają nogę, można by powiedzieć że w niczym poza logo i niską wagą nie przypominają tworów z ostatnich lat.

Kiedy je ubrałem, poczułem się jak w moich pierwszych K2 z lat 90` mam gdzieś jak wyglądają, nawet nie mam ochoty ich modować, chcę jeździć!

Przez trzy tygodnie pozwoliły mi znacznie podnieść umiejętności, są mega wygodne, genialnie trzymają piętę, są bardzo nisko a w połączeniu z szynami Salo są zajebiście blisko ziemi ;P

Jeśli macie okazję to próbujecie, przymierzajcie i traktujcie je jako coś całkiem nowego a nie jak Fatty/Il Capo/Varsity itd bo to rolka która siądzie nawet do slalomu.

Czekajcie na reckę i jarajcie się czymś całkowicie nowym i zaskakującym ;)

Pozdro!

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 14 maja 2016, o 22:30 
Site Admin

Jeden minus tej rolki/brandu polscy sklepikarze jaki i dystrybutor totalnie zlewają wszystko.

Ze świecą szukać tych rolek w sklepach, w Intersporcie mają zaledwie najniższy model tych szarych/filcowych modeli do FSK i tyle.

A najlepsze sklepy w pl typu Bladeville, Zicoracing też tego nie mają, wielka szkoda.

PostNapisane: 15 maja 2016, o 10:21 
Dużo pisze

No jest lipa z tym, sam chciałem porównać model sklepowy z tym moim, niestety nigdzie nie ma tych rolek, porównam pewnie jak stanieją i kupię z netu. Do Zico muszę z nimi podjechać, rozmawiałem z nim jakiś czas temu i był, że tak powiem lekko zainteresowany, może będzie chciał dodać do oferty..

Oby nie okazało się to co Sascha mówił o uśmierceniu modelu, choć to coraz bardziej prawdopodobny scenariusz bo w końcu kto produkuje sprzęt i to dobry i totalnie zlewa promocję i dystrybucję, zobaczymy co powie Knop, w końcu promuje K2, jednak dziwne jest dla mnie to że sprzedają niższe modele Midtown i Uptown a o Front Street i Unnatural nie ma w ofercie.

Rolka stanie się legendarna z powodu braku dostępności :P

PostNapisane: 16 maja 2016, o 08:04 
Site Admin

Wiesz Powerslide też zlał promocję genialnej rolki jaką jest Ultron, więc różne się rzeczy dzieją.
Trzymam kciuki za Zica żeby pojawiły się w jego ofercie te wrotki.

Strefa czasowa: UTC + 1