Teraz jest 24 wrz 2018, o 21:24

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 20 maja 2015, o 20:02 
Początkujący

Ktoś z was wjechał do galerii handlowej, tesco lub innego dużego marketu? Ochrona was wypraszała od razu? Jedynie do spożywczaków wjeżdżacie na rolkach?

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 20 maja 2015, o 20:47 
Początkujący

Ja w Tesco jestem regularnie, to się przyzwyczaili, ale do samego sklepu mnie nie wpuszczają - tylko taki pasaż, gdzie inne sklepy są. Z dużych galerii raczej ochrona wyprasza.

PostNapisane: 23 sie 2015, o 12:25 
Początkujący

Ja dotąd w rolkach zwiedziłem Lewiatana oraz Kaufland.

PostNapisane: 24 sie 2015, o 11:37 
Użytkownik

U mnie wywalają ze wszystkich biedronek, czasem nie zdążę nawet przez drugie drzwi rozsuwane przejechać.
W innym mieście wywalili mnie kiedyś z hipermarketu tesco (bezczelna kierowniczka waliła do mnie na Ty, choć ewidentnie była ode mnie młodsza, powiedziała, że mogę zostawić rolki gdzieś pod ścianą <sic!> i wejść w skarpetkach. Mam wrażenie, że żyła mitem marketowych rolek za 200pln, bo jak ją poinformowałem, że pewnie kosztowały więcej, niż jej miesięczna pensja to strzeliła karpika i już się nie odezwała, a ja sobie poszedłem), za to u mnie kumpel regularnie wchodzi.
Na pewno nie mają problemu w żabkach i kerfur express. W prywatnych sklepach też jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby był ktoś miał pretensja, raz mnie tylko babeczka poprosiła, żebym uważał, bo mają wąskie alejki.

Galerii handlowych (przynajmniej żadnych zasługujących na to miano) u mnie nie ma to nie próbowałem:)

PostNapisane: 24 sie 2015, o 16:20 
Dużo pisze

Żabki, Fresh Market, Małpa, Mc Donald`s i prywatne sklepiki to luzik, o dziwo z kilku biedronek do których jeżdżę też nie wywalają, jednak jestem pod obserwacją :P może fakt że biorę wodę i uciekam powoduje że nie latają za mną. Z galerii wywalają jeśli wpadnie im się w oko, do marketów nie jeżdżę na rolkach bo po zakupy rowerem śmigam.

PostNapisane: 24 sie 2015, o 19:53 
Początkujący

@GiS
To jakie ty masz te rolki? Taka kierowniczka to raczej najniższej krajowej nie zarabia.

PostNapisane: 24 sie 2015, o 22:24 
Użytkownik

nibexo napisał(a):
@GiS
To jakie ty masz te rolki? Taka kierowniczka to raczej najniższej krajowej nie zarabia.

:D
To ile one naprawdę kosztują nie miało znaczenia w tamtym momencie, bo mnie babka po prostu zdenerwowała traktując jak gnojka na komunijnych rolkach.;p

PostNapisane: 30 wrz 2016, o 15:19 
Początkujący

Pracuje w spożywczaku, często zdarza się, że ktoś wjeżdża na rolkach.

PostNapisane: 30 wrz 2016, o 23:29 
Dużo pisze

Nie jest tak źle, już praktycznie nie słyszy się argumentu że człowiek niszczy podłogę.. Wszystkie Żaby, Małpy i Freshe bez problemu, biedronki, lidle to różnie, zależy od ochrony. W biedzie koło domu miałem już akcję że mnie gonili, teraz na ochronie jest świetny starszy Pan, taki ludzki.. ja udaje że idę w rolkach, on puści oko i wszystko gra, galerie to raczej na szybkie strzały bo zaraz szeryfy zaczynają działać, ja stosuje zasadę że szanuję innych i to się sprawdza, praktycznie nie miewam problemów..

PostNapisane: 1 paź 2016, o 07:37 
Początkujący

Z tego co widziałem to teraz na wszystkich biedrach są wywieszone listy z zakazami i m.in rolki są zakazane. To nie jest wina ochroniarzy bo często jak oni cię nie wygonią to oni dostaną od przełożonych, że wjechałeś na rolkach a oni nic nie zrobili.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1