Teraz jest 22 paź 2018, o 03:40

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 mar 2012, o 20:12 
Dużo pisze

Wiem, że być może moja praca i cała reszta wpłynęła na to, że wrzucam tutaj tą informację - jednakże zawsze cieszę się gdy kolejna firma nie związana z naszym sportem, wspiera rolkowe działania.

Zaczęło się od firmy Cropp i Blue Bears z Kętrzyna, a od dzisiaj oficjalnie Keds Polska sponsoruje dziewczyny z Powerslide FSK Team Poland :)

Ja się ciesze! :)

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 18 mar 2012, o 20:41 
Site Admin

No to od tera dziewczyna mają w czym chodzić i jeździć, jeśli dobrze wygooglowałem... :)

PostNapisane: 18 mar 2012, o 20:48 
Dużo pisze

Ja się jaram każdą formą promocji rolek a najbardziej taką nie związaną z rolkami bo to najlepsza droga aby ściągnąć kogoś spoza klimatu.

Dlatego Redbull, Monster itp itd sponsorują ludzi np freeski czy snowboard bo tym sie jara mega dużo ludzi - a rolkami póki co jeszcze nie :(

PostNapisane: 18 mar 2012, o 21:18 
Site Admin

Pisałem maila do Red Bulla obszernego, podlinkowałem filmik z konkursu fsk, link do bladecrossu we Francji i wiele innych, ale jak zawsze olewka... :(

PostNapisane: 18 mar 2012, o 21:26 
Użytkownik

Red Bull to raczej wybiera mega spektakularne (i zarazem ekstremalne) sporty. Podejrzewam, że faktycznie trzeba by było na rolkach skakać ze skoczni narciarskiej, żeby coś z tego wyszło :(

PostNapisane: 18 mar 2012, o 21:31 
Dużo pisze

Ja pisałem do organizatorów maratonu sierpniowego z propozycją organizacji bladecrosu też dawalem linki do francuskiego. Nawet tą relacje z tego waszego już nie pmiętam czy krakowskiego czy katowickiego i powiedziałem że może być nawet uboga wersja z jakimią oponami, kartonami, żeby tylko mieć radoche z jazdy to nic, zero nawet nie odpisali, żebym spadał na drzewo. A jak napisałem na fejsie do baltic games czy 'to impreza tylko agro czy może przewidują bladecros' to mi odpisał pacan: 'sory to imreza tylko dla rolników'. I weź tu coś działaj...

PostNapisane: 18 mar 2012, o 21:57 
Site Admin

Będzie blade cross w Kato w tym roku, na który wszyscy powinni licznie zjechać, nakręcimy to i pokażemy Polsce jak fajny jest Freeskate(bladecross), jaki ma potencjał, pozazdroszczą i wtedy może coś się ruszy!

Ja mam dosyć imprez ściemnianych z kartonami i oponami bo to świadczy o organizatorach tylko, albo coś robić z zaangażowaniem na 100% albo w ogóle.

Kraków już fajnie do tego podszedł, ale obawiam się że po tym nieszczęśliwym wypadku darują sobie kolejna edycję bladecrossu...

PostNapisane: 18 mar 2012, o 22:13 
Dużo pisze

Marecki musisz wziac pod uwage ze pisanie do organizatorow zawodow jako osoba prywatna ma prawoe zerowe szanse powodzenia.

Wiem to z doswiadczenia. W pracy dostaje 2-3 maile tygodniowo z pytaniem czy zasponsorujemy jakies zawody czy jakis wypad rolkowy. Na wszystkie odpisuje, ale malo ktory ma w ogole wzmkanke o tym co my jako sklep z tego bedziemy mieli.

Bladecross to juz nie slalom. Tu trzeba troche wiecej. Prowizorka buduje negatywny wizerunek dla sportu. Lepiej mniej a lepiej.

Wracajac do redbulla i sportow. Podalem to jako przyklad, ale np taka firma Keds. Robia tenisowki i buty dla mlodziezy. Dziewczyny sa w wieku gimnazjum/liceum. Pokazuja sie w wielu miejscach w polsce wsrod roznych ludzi. Wizerunkowo dla takiej firmy wedlug mnie wypas.

Nawet jesli mowa o bladecrossie czy freeridzie. Wszystko ma swoja grupe docelowa i byc moze ktoras z tych grup to potencjalni klienci jakiejs firmy - kwestia tylko pomyslu i dobrego przedstawienia i przede wszystkimi popularyzacji sportu.

Trzeba wiecej editow, photo, dzialan na roznego rodzaju forach i pokazanie znudzonym rolkarzom fitnessowym alternatywy jaka jest freeride - dokladnie to co ja robie ze slalomem. Nie mozna sie zamykac.

Ej no znow dlugi post :( Sory

PostNapisane: 19 mar 2012, o 09:06 
Dużo pisze

Serio te dziewczyny z teamu PS są w wieku gimnazjalnym??

PostNapisane: 19 mar 2012, o 09:15 
Dużo pisze

Marecki napisał(a):
Serio te dziewczyny z teamu PS są w wieku gimnazjalnym??

Gimnazjalno/Licealnym

Angelika: 1 klasa gimnazjum
Ewelina: 1 klasa liceum
Paulina: 2 klasa liceum

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1