Teraz jest 22 wrz 2018, o 16:55

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 sie 2012, o 00:51 
Początkujący

[URL=http://freeskatenews.pl/member.php?action=register&referrer=365]

Obrazek[/URL]

Co wy na to?

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 19 sie 2012, o 16:47 
Użytkownik

Jak dla mnie, to przekaz Waszej strony działa, przynajmniej na mnie :)

Mój brat jeździł na rolkach kilka lat temu, tak samo jak ja, w czasach wielkiego "bumu" w latach 90-tych. Po wieloletniej przerwie, pod wpływem chwili zakupił sobie jakieś K2 (tańsze) do rekreacji, które mu się sypnęły chyba już po tygodniu czy dwóch. Wkurzył się i kupił Crossfire'y na kołach 90. ?miga (prawie) codziennie po 16 km (czasami 24 km). Po miesiącu trzaskania kilometrów zadzwonił do mnie i zaczął opowiadać, że kupił sobie rolki, które pochłonęły go totalnie, że przypomina sobie stare czasy itd., itd...

Oczywiście udzieliło się również mnie, zatruł mnie swoim entuzjazmem. Zacząłem od Google. Z wielkim rozczarowaniem odkryłem, że Bauer to już tylko Roller Hockey, a mój upragniony Roces spada na samo dno. Rynek bardzo się zmienił, w końcu minęło już ponad 12 lat, odkąd miałem ostatni raz rolki na nogach. Chciałem sobie najpierw kupić Crossfire'y lub Ignitery, również koła 90. Potem odkryłem, że bum jest na Slalom i to się teraz głównie jeździ. Niezbyt mnie to zainteresowało więc zacząłem szukać dalej. Dowiedziałem się przynajmniej, że hardshelle wciąż istnieją. Potem odkryłem Waszą stronę i forum. Rollerblades Fusion, Twister, Greg i Ben. Zacząłem przeglądać Fusiony, które przypominały mi moje stare Bauery. Po przeglądaniu forum i przeczytaniu naprawdę wielu postów, natknąłem się na Powerblading. Szczerze to FSK i PB to jest właśnie "mniej więcej" to, co jeździło się wiele lat temu. Skoki, schody, budowanie skoczni, jeszcze większe skoki. Jakieś rurki i wyjmowanie środkowych kółek hehe. Później aggressive zaczął się bardzo mocno rozwijać. Magazyn ?lizg... To były wspaniałe czasy :)

Wracając do meritum sprawy, freeskatenews.pl działa, dociera do nowicjuszy, do mnie dotarł. Dzięki Waszej stronie mam fajne roleczki. Chciałem Fusion GM, które dużo bardziej mi się podobały od Fusion 84. Dzięki postom tutaj, dowiedziałem się, że cisną w kostkę i liner jest niewygodny :P Przymierzyłem, sprawdziłem i potwierdzam, nie dla mojej stopy. Przymierzyłem Solo RG2 i wiedziałem, że chce te rolki. Zamiast wyjść ze sklepu z tańszymi "rekreatkami", kupiłem rolki aggro + szyna + kółka + łożyska, żeby móc jeździć FSK (i PB, ale to później). Podsumowując, sprzedawcy zadowoleni, ja jako klient również.

Nie wiem dlaczego Wy, Herbata i siwy jesteście celem hatingu. Pominąwszy oczywiście to, że "normalnym" jest, kiedy ludzie plują jadem, cieszą się z porażek innych, zazwyczaj tylko z zazdrości... Życie. Wasz projekt jest na poziomie. Dużo tu informacji. Sporo teoretyków, ale i praktyków. Ciekawe testy dla osób zainteresowanych tematem, dobre teksty poparte zdjęciami. Liczę na jakieś naprawdę przyzwoite logo czy to z liter FSK news czy po prostu logo (są tu graficy, mogą pomóc).

Nie irytuj się tak Herbata, szkoda zdrowia. Nie wszyscy ludzie myślą w podobny sposób jak Ty, jestem pewien, że powinieneś zdawać sobie z tego sprawę. FSK news to przede wszystkim Wasz wózek, sam nie pojedzie, niestety. To jeszcze młoda strona i jeśli nie porzucicie projektu, to jestem pewien, że będzie się rozwijać coraz bardziej. Wszyscy zdają sobie sprawę, że fsk to nie slalom, rekreacja czy jazda szybka. Mimo wszystko idzie do przodu, czego dowodem jest PB.

Aha i nie zapominajmy, żeby nie straszyć ludzi na chodnikach ;) Serio! To nie przysporzy Nam dobrej opinii.

Pozdrawiam

PS Wasze emotikony (czy jak to się tam zwie) nie działają tak jak powinny. Kiedy "mrugam okiem" wyskakuje jakiś Happy -> ;)

PostNapisane: 19 sie 2012, o 17:24 
Początkujący

Zgadzam się z kolegą wyżej. Projekt freeskatenews.pl działa!

Po kilkuletniej zabawie z łyżwami, postanowiłem kupić rolki. Myślałem o zwykł fitnessach, ale jako człowiek ch***rnie dociekliwy, zacząłem szukać porad w Internecie . Czytałem coraz więcej, aż natknąłem się na artykuł opisujący różne typ(?) jazdy na rolkach, myślałem nad jazdą agressive, ale to nie na moje możliwości miejscówkowe. Szukając dalej trafiłem na freeride, wstukałem hasło w Google, pierwszy link do Wikipedii, czytam i stwierdzam, że to może być to. Potem znajduję Wasz portal i forum. I po przeczytaniu wielu postów, przekonaliście mnie do podjęcia decyzji. Zacząłem szukać jakiś rolek, tu znowu pomogło mi forum( :) ), mój wybór padł na Fusion x3, gdyż mój budżet na rolki był mocno okrojony. I teraz od 2 tygodni "katuje", moje roleczki i codziennie czytam nowe posty na forum. Na razie mam zerową aktywność na forum, ale myślę, że zmieni się to wkrótce. Wiem, że postaracie się rzetelnie odpowiedzieć na każde moje pytanie i za to wam dziękuje. Kontynuujcie swoją pracę, bo to forum na prawdę mnie przekonało.

Wytrwałości w dalszej pracy życzę!

PostNapisane: 19 sie 2012, o 21:18 
Stały bywalec

Lejra napisał(a):
[URL=http://freeskatenews.pl/member.php?action=register&referrer=365]

Obrazek[/URL]

Co wy na to?

W gruncie rzeczy ok, ale mam wrażenie że za dużo detali zgubiło się przy zmianie rozmiaru.

PostNapisane: 19 sie 2012, o 21:34 
Początkujący

To poglądowy baner prowadzący do forum. Ile głów tyle pomysłów ^^.

PostNapisane: 19 sie 2012, o 22:45 
Stały bywalec

Pomysł mi się podoba, mógłbym taki banner sobie wrzucić w sygnatury na innych forach (na których już nie piszę... ale może ktoś czyta stare posty?). Tylko najlepiej byłoby gdyby lenami przeskalowała napis i rolkę z wektorów, będzie mniejsza pikseloza.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 1