Teraz jest 17 gru 2018, o 21:49

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 sie 2012, o 20:57 
Użytkownik

Najlepsza promocja jest jazda! Panowie trzeba dużo jeździć. Żeby ktoś zajrzał na forum musi wiedzieć czego szuka! :)

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 18 sie 2012, o 23:04 
Stały bywalec

adaaamx napisał(a):
Cytuj:
Zapomnij, nie napiszę tego, dla zasady, nie ja jeden jeżdżę na rolkach. Pisanie to czynność której uczyli w szkole, każdy powinien dać radę.

Herbata, zadziwia mnie to zdanie szczególnie z Twoich ust (a może raczej klawiszy :D )
Chcesz propagować freeskating, a w tym momencie się odcinasz od dalszej pracy. Niestety taki jest los promotorów. Jeżeli chcesz aby coś się rozwijało, to zaciśnij zęby i pomagaj temu bezwarunkowo nie patrząc co kto inny może zrobić.
Niektóre z Twoich artykułów uważam za wzór i nie znając Cię osobiście lubię styl Twojego pisania i recenzowania. Jeżeli zamierzasz dalej z tym pracować to rób to z pełną pasją, a jeżeli nie, to zajmij się jazdą na rolkach, a kwestię pisania zostaw innym.
Może się znajdzie Twój następca, a jak nie to część dobrych tekstów po prostu może nie zostanie nigdy napisana.

Nie zrobię tego ten jeden raz, choćby dlatego że by napisać taki tekst wcale nie trzeba specjalnej wiedzy, bo tutaj chodzi o odczucia, jakie daje jazda na jednych i drugich rolkach, to może napisać każdy. Jest masa ludzi którzy zamienili rolki rekreacyjne/fitness, choćby Tomek który też jest w ekipie forum i uwierz mi, to zadanie żadnej z tych osób nie przerasta. Niech inni pokażą, że im też zależy!

PostNapisane: 18 sie 2012, o 23:10 
Site Admin

Zabrzmiało to tak jak byś miał jakąś specjalną wiedzę Herbata :D

Olałeś temat, to już się nie tłumacz :P

O tekst z porównaniem się nie martw, już jedna osoba się za to wzięła, której zależy.

PostNapisane: 18 sie 2012, o 23:32 
Stały bywalec

Nie moja wina że nie rozumiesz znaczenia takiego kolokwialnego zwrotu jak "nie trzeba jakiejś specjalnej wiedzy".

Ktoś się za to wziął? Cudownie! Da się poświęcić godzinę max na napisanie? Da się!

PostNapisane: 18 sie 2012, o 23:48 
Site Admin

Dobra, ja już biorę wolne od tych wywodów i przegadywania się bo ma tego dosyć.

Następne co przeczytacie spod mojej ręki to jakaś recka lub coś w tym stylu.

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na mieście ! :)

Więcej jazdy mniej pier...lenia.

PostNapisane: 18 sie 2012, o 23:49 
Użytkownik

Herbata, za chwilę ktoś Tobie zarzuci, że mógłbyś porobić trochę zdjęć, bo w zasadzie to każdy może je robić.
Pewnie, można podejść do sprawy w ten sposób ale czy to jest właściwa droga?

Dobra wola każdego z nas. Jeżeli nie chcesz pisać, nikt Cię nie przymusza. Po prostu takie porównanie nie powstanie lub będzie o jedno mniej.

PostNapisane: 18 sie 2012, o 23:57 
Początkujący

Miało być o rozwiązywaniu problemów, a wyszło jak zwykle. "Ryba psuje się od głowy".

PostNapisane: 19 sie 2012, o 00:00 
Stały bywalec

Nie powiedziałem że nie chcę pisać, bo chcę i lubię to robić. Chcę jedynie by więcej osób aktywnie się angażowało, a nie brało za rzecz oczywistą że ktoś inny zrobi, a jak nie, to też będzie dobrze... Sposobów na to jest multum, choćby przytoczony przez Ciebie przykład zdjęć.

PostNapisane: 19 sie 2012, o 00:04 
Site Admin

Kurde miałem już nie pisać! :D

Herb ostatnio opowiedział nam coś bardzo fajnego. Mianowicie na Rollernews? powstał konflikt pomiędzy skaterami(pokłucili ise na forum itp.) i jak go rozwiązali? pojedynkiem na triki(edity)

Nie twierdzę że tu mamy jakiś wielki konflikt, i że mamy robić pojedynek na triki ale jednak coś jest na rzeczy, więc proponuję, niech każdy wcieli swoje pomysły w życie najlepiej, w ten sposób skorzystamy my i całe środowisko rolkowe.

Bo pisać to możemy jeszcze przez kolejne dwadzieścia stron a ciągle będziemy w tym samym miejscu.

PostNapisane: 19 sie 2012, o 00:04 
Dużo pisze

no trochę tu za dużo pier**lenia.. :)
trzeba coś porobić chłopaki a nie pruć się z żalem.
do zoba na mieście! :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1