Teraz jest 20 paź 2018, o 19:30

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 sie 2012, o 12:08 
Site Admin

Jak go nakłonisz do napisania porównania stawiam piwo :)

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 18 sie 2012, o 12:57 
Stały bywalec

Panowie ze sklepów raczej by nie pojechali nikogo za to że proponuje rolki FSK zamiast fitness, bo wszystko sprowadza się do tego że ta osoba i tak kupi rolki, być może nawet sporo droższe, na których zysk jest większy. Widziałeś Siwy nie raz arkusze kalkulacyjne cena hurt/detal z pewnością. Po za tym, freeskater szybko wraca do sklepu, po łożyska, koła, klamry, śrubki etc. - dodatkowy zarobek i te pieniądze najprawdopodobniej zostawi tam gdzie kupił rolki, jeżeli był zadowolony z obsługi. Fitnessowiec kupi tanie kółka raz na dwa lata. A ludzi którzy fitnessy kupują i tak co roku przybywa z tego co wiem?

Porównanie mogłoby być ciekawe, bo faktycznie, są artykuły o tym jakie rolki fsk wybrać, ale nie ma żadnego dlaczego akurat mają być to rolki fsk.

PostNapisane: 18 sie 2012, o 13:08 
Site Admin

W sumie.... to ty jeździłeś na fitnesach tak wiec masz pole do popisu :)

PostNapisane: 18 sie 2012, o 13:54 
Stały bywalec

Zapomnij, nie napiszę tego, dla zasady, nie ja jeden jeżdżę na rolkach. Pisanie to czynność której uczyli w szkole, każdy powinien dać radę.

PostNapisane: 18 sie 2012, o 19:08 
Użytkownik

siwy napisał(a):
Oj to by cie strasznie pojechali panowie ze sklepów za takie porównanie :)

I tu jest pies pogrzebany, nie należy się właśnie sugerować jakimiś tam panami ze sklepów, celebrytami, ridermi, cwaniakami itp.
Trzeba robić swoje, a bynajmniej to co jest zamierzone, a reszta się jakoś ułoży.

Cytuj:
Zapomnij, nie napiszę tego, dla zasady, nie ja jeden jeżdżę na rolkach. Pisanie to czynność której uczyli w szkole, każdy powinien dać radę.

Herbata, zadziwia mnie to zdanie szczególnie z Twoich ust (a może raczej klawiszy :D )
Chcesz propagować freeskating, a w tym momencie się odcinasz od dalszej pracy. Niestety taki jest los promotorów. Jeżeli chcesz aby coś się rozwijało, to zaciśnij zęby i pomagaj temu bezwarunkowo nie patrząc co kto inny może zrobić.
Niektóre z Twoich artykułów uważam za wzór i nie znając Cię osobiście lubię styl Twojego pisania i recenzowania. Jeżeli zamierzasz dalej z tym pracować to rób to z pełną pasją, a jeżeli nie, to zajmij się jazdą na rolkach, a kwestię pisania zostaw innym.
Może się znajdzie Twój następca, a jak nie to część dobrych tekstów po prostu może nie zostanie nigdy napisana.

I jedna ważna zasada - NIE PATRZCIE NA TO CO INNI MY?Lˇ I MÓWIˇ. Zawsze znajdą się tacy co obgadują, wyśmiewają, krytykują i rzucają kłody pod nogi. Tak niestety zbudowany jest nasz świat i ludzka mentalność.

Sam chętnie włączył bym się w jakieś żywsze propagowanie freeskatingu ale zasób wiedzy i umiejętności mnie mocno ogranicza.
Ze swojej strony, mogę zadeklarować, że dołożę wszelkich starań aby ten rodzaj jazdy się rozwijał i nie będę przy tym marudził.

Pozdrawiam;victory;

PostNapisane: 18 sie 2012, o 19:23 
Site Admin

Adaaamx ja akurat nie patrzę na innych i robię swoje, pół ?ląska jedzie po mnie za plecami, i nie tylko a nadal robię to co robiłem i nie mam zamiaru przestać :)

Dobrze pojechałeś Herbowi ! Taki propagator z niego wielki a teraz olewa sprawę, nieładnie, już mu daje na koncie -2 za coś takiego :D

Apropo propagowania mam jeden genialny pomysł, tylko muszę pogadać z paroma osobami i realizuję go jeszcze w tym sezonie :)

PostNapisane: 18 sie 2012, o 19:34 
Początkujący

Jest takie powiedzenie "Myśl globalnie, działaj lokalnie". Forum internetowe ma taką specyfikę o której wspomniał ktoś kilka postów wcześniej, iż są tutaj ludzie z całej Polski. Oczywista oczywistość. Daje to ogromne możliwości co do rozpowszechniania informacji o tym, że takie forum istnieje. Trzeba to to tylko umiejętnie wykorzystać. Oprócz szukania loga na koszulkę, warto stworzyć przyciągające oko wlepki, a poprzez użytkowników z całego kraju je rozklejać w skateparkach czy innych często uczęszczanych spotach przez jakichkolwiek rolkarzy. Wierzę, że z każdego miasta znajdzie się chociaż jedna chętna osoba. Z resztą ludzie także podróżują, prawda? Znów zwiększony zasięg. Myślę, że taka promocja na początek jest bardzo dobra i do tego tania.

Jeśli mamy konta na innych forach, portalach itp. umieścić odnośnik do forum. Tutaj przydałby się kod html czy inny z gotowym logiem, banerem etc. forum, które można umieścić w podpisie itp. (coś jak u mnie w podpisie).

Co do pisania recenzji. Jestem laikiem w rolkowym temacie. Posiadam swoje pierwsze rolki agresywne, drugie w ogóle. Jeśli, mile widziane są recenzję pisane przez nowych użytkowników, spoko chętnie się za to zabiorę. Howgh!

PostNapisane: 18 sie 2012, o 19:38 
Użytkownik

Siwy podpuszczony przez ciebie zacząłem pisać, zobaczę co z tego wyjdzie.

PostNapisane: 18 sie 2012, o 20:04 
Użytkownik

Alfi napisał(a):
Siwy podpuszczony przez ciebie zacząłem pisać, zobaczę co z tego wyjdzie.

Dawaj Alfi, to zarobię piwko :D

PostNapisane: 18 sie 2012, o 20:18 
Site Admin

No, i już mamy pozytywne aspekty burzliwej dyskusji :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1