Teraz jest 14 gru 2018, o 21:46

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 lut 2012, o 16:31 
Dużo pisze

Silikon jest bardzo wytrzymały i wystarczy go wyrwać i nic po sobie nie zostawi chyba że naładuje się głęboko w gwint to zostaną jakieś skrawki jak z kleju anaerobowego.

Tą kwestie uważam za skończoną.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 9 lut 2012, o 17:41 
Dużo pisze

Siwy napisał(a):
Liner Solo ma sztywny język. No ale jak nie było takiego rozmiaru jak ty nosisz to ten też bardzo dobry przecież.

Myślę że nawet lepszy ze względu na v-cut, chociaż sam nie wiem w sumie jeszcze jak mi to się przyda. Właśnie w linerze od solo nie ma czyli w setupie do agro a do freeridu pewnie bardziej się przydaje, pewnie przy skokach przez przeszkody.

PostNapisane: 9 lut 2012, o 18:18 
Dużo pisze

v-cut akurat nie ma znaczenia bo jak jest w skorupie to i liner tak pracuje za to z linerów bardziej pasują mi te z Fusion bo mają miększy język - dwa plastikowe elementy są wszyte a między nimi jest przerwa tam gdzie najczęściej liner się zgina, po drugie język jest szerszy, u mnie notorycznie on się przesuwa i tu liner z Fusion w porównaniu z solo wypada lepiej choć nadal mam ten problem, brakuje mi natomiast oklejonej podeszwy, przelotki na języku i linerach aby można było je lepiej zasznurować i język się nie przesuwał - patent z Blanków, które są prawie że idealne (jedyna wada to taka że są grubsze w palcach z boku przez dodatkowa gumę, dla tak szerokiej stopy jak moja to niestety zły wybór)

PostNapisane: 9 lut 2012, o 18:58 
Dużo pisze

Herb napisał(a):
Marecki, jak chcesz znać rozmiar shella, to jest napisany w środku.

Sprawdzałem, jest napisane 'solo shell 250/255 SX' rozmiar linera 26,5cm ale wkładka (tak jak mówił Zico) ma w rzeczywistości 255mm. Nie wiem gdzie tu logika.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1