Teraz jest 11 gru 2018, o 15:51

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 wrz 2011, o 19:41 
Dużo pisze

No i moje BX'y się doczekały pierwszej customizacji, czy tam kastomizacji - jak zwał tak zwał, chodzi o upgrade :) - wszyscy wiedzą o co kaman...

Paczuszka dzisiaj przyszła. Banan na twarzy oczywiście :) Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to jakość wykonania - oczekiwałem zwykłe klamry, takie tanie plastiki, na siłę zrobione przez FILA aby po prostu były jak by ktoś chciał dorównać - ale w sumie wg zdjęć są takie same jak w modelach BLACK i ROAD.

Jedynie kolorystyka pomieszana bo są czarne, z paskami (zębatka) szarymi.
Aha no i jak pisałem, jakościowo wg mnie są bardzo fajne.

W terenie jeszcze nie testowałem, bo pogoda fatalna :(
Jak tylko wyskoczę, to zdam relację jak sobie radzą, czy puszczają ... ale może wystarczy, że użytkownicy BLACK i ROAD się wypowiedzą skoro to najprawdopodobniej te same klamry.

Wracając do samych klamr, to z początku myślałem, że coś tam trzeba kombinować, ale to mi się pomyliło z RB X3, tu tylko odkręcić rzepy, i zastąpić je klamrami. Robota na 2 minuty :)

Obrazek

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 8 wrz 2011, o 20:08 
Site Admin

Ładnie, czekam na wrażenia z tej customizacji !

PostNapisane: 9 wrz 2011, o 20:40 
Użytkownik

W filach naprawdę dobry to jest ten plastyk na którym są doczepione klamerki. Sam pasek z ząbkami i mechanizm klamry słabej jakości. Można z dopięciem przedobrzyć i jak przeskoczy to już ząbki dostają. Mi po miesiącu klamerki popękały.
Z kolei taki komplet od seby ma cieniutkie paski trzymające a sama klamerka i ząbki o niebo lepsze. Ale na minusik że na nitach. Można kupić nakrętki kłowe i lepiej zamocować, bo nity z czasem się luzują.....

P.S. Powyższe wady odnoszą się do rolki z fabrycznie zamontowanym osprzętem. Nie wiem jak fila robi te rzeczy na wymianę. Może są lepsze niż na pierwszy montaż.

PostNapisane: 9 wrz 2011, o 20:52 
Użytkownik

gdzie kupiłeś te klamry, bo właśnie takich szukam:)?

PostNapisane: 10 wrz 2011, o 19:42 
Użytkownik

http://www.bladeville.pl/
Generalnie warto obserwować ten sklep i założyć konto aby otrzymywać newsy na maila.
Czasami mają mega promocje. Można kupić takie S4 gdzie normalnie na skąpcu koło 1100 chodzi za 680.

Poleciłbym od siebie (jak masz odwagę) wywalić haki na sznurówki i dać oczka. O niebo lepiej. Ja jeszcze porobiłem między istniejącymi dziurkami dodatkowe. Do tego linka ze sklepu namoczona dosłownie w gorącym wosku i mamy woskowane sznurówki.
Rewelacyjnie się dociąga. Zaczynasz od noska i lecisz powoli. To co dociągniesz nie luzuje się. Można naprawdę dobrze
zasznurować rolki.
Nie polecam tego jak chcesz żeby rolki dobrze wyglądały....:)

PostNapisane: 10 wrz 2011, o 20:53 
Stały bywalec

z tego co kojarzę, Tomek kupił te klamerki u Zico. Na BV nie mają. Do wszystkich NRK pasują jeszcze klamry Seba.

PostNapisane: 10 wrz 2011, o 21:01 
Użytkownik

Może teraz nie mają. Mi się udało jeszcze czarny komplet kupić. Coś w okolicach 64 pln. Paski, klamerki i nakrętki kłowe do montażu. Ale to ze 2 miesiące temu.

PostNapisane: 10 wrz 2011, o 21:20 
Stały bywalec

Tak swoją drogą, to takie same klamry jak montowane w Fila FM100, NINE 100, więc można szukać jeszcze dedykowanych im, jako zamienników.

PostNapisane: 10 wrz 2011, o 21:44 
Użytkownik

Zamówiłem u Zico, więc jak coś to u niego są!

PostNapisane: 10 wrz 2011, o 22:00 
Stały bywalec

Tak, Zico ma całą górę towaru którego nie wystawia. Warto nawet pisać, czy nie skompletowałby jakiś rolek, jeżeli ktoś szuka, bo kilka egzemplarzy Solo bez plate, czy na wpół rozebranych X3 się mi w oczy rzuciło, na 100% złożyłby z tego coś w stylu Fusion. Szyny Hot Rod ma, jakieś RB10 też, dałoby radę złożyć z tego Twisterki. Ba! Na półce są nawet Razors SL Icon 2 w całkiem niezłej cenie, chyba rozmiar 45 czy coś koło tego. No i kolorowych Hyper Concrete też sporo, tak że stronę sklepu traktować tylko poglądowo, a tak to pisać i pytać ;)

BTW Tomek, jedyny słuszny upgrade jaki został do zrobienia to wymiana szyny, jeżeli ta zacznie dawać się we znaki, RB Hot Rod albo Seba 936 (Deluxowa to overkill - za tyle co kosztuje dostaniesz drugie rolki, a Powerslide Alpha/Beta mogą nie pasować przez rozmieszczenie otworów) i masz super set, co tu dużo gadać.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1