Teraz jest 13 gru 2019, o 13:04

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1313 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 132  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 mar 2011, o 22:40 
Początkujący

SiwyŁeb napisał(a):
Hej! A czemu to masz płozy cell w X3, czyżby Rollerbladowe się sypnęły ? :P
Jak sprawują się rzepy napisz !

Hmm te z zestawu plastikowe od razu odkręciłem i gdzieś mi sie teraz walają po szafie , z Cell I płozy kumpel dał bo zmieniał role na cell II xD ., co do rzepów są wyczepiste : dobrze trzymają , rzep sie nie kosmaci (a już troszke na nich jeżdżę) , nie ma problemów z nietrzymającym zapięciem klamry lub z przecieraniem się ząbków klamry (moim zdaniem jak to kolega napisał nie ma różnicy czy to rzep czy klamraczy wogóle jej nie na xD i to i to ma swoje wady i zalety)

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 22 mar 2011, o 21:44 
Dużo pisze

Nic specjalnego RB Fusin X3 transparent 2010. W porównaniu do chińskiej tandety marki Legend (w sumie nie wiem czy to można nazwać marką ;haha; ) na której jeździłem do dzisiaj rekreacyjnie to cudo, na którym się praktycznie lewituje. Do tego ochraniacze i nawet można skakać zaliczając na początek 50% gleb na krawężnikach :D
Tak na marginesie mam pytanie, mianowicie wyczytałem w bezkresnym necie, że do grindów trzeba mieć plate'y. Nasunęła mi się tylko jedna myśl, czy nie zdziera się w tym sposobem płóz ? Pytam się, gdyż fajnie byłoby się tego nauczyć, ale nie wiem czy kompozytowe płozy X3 dadzą radę.

Obrazek

PostNapisane: 22 mar 2011, o 22:21 
Site Admin

W tym przypadku raczej tylko Makio wchodzi w grę, do tego triku dadzą rade, ale ostrzegam porysują się trochę :)
Tu akurat masz na zewnętrznych krawędziach takie mini soul plejciki :)
Jeżeli myślisz o wyciąganiu środkowych kół by robić grindy typu frontside, royal to te płozy się nie nadają.
Masz jeszcze opcję dokupienia płozy do jady agresywnej, zajrzyj na forum do działu sprzedam tam coś może być taniego...
ale lepiej na początek pobaw się w freeride! :D
Bardzo fajne te roleczki, porysujesz, obijesz trochę i będą super ! :P

PostNapisane: 22 mar 2011, o 23:32 
Dużo pisze

no i oczywiście napisz czy Cię kostki po jeździe bolą czy nie:D

PostNapisane: 23 mar 2011, o 00:04 
Stały bywalec

Na tych małych soulplate, Makio wyjdzie, ale do śmigania innych trików, trzeba kupić plate od solo.

Co do zużycia szyny: jeżeli będziesz robić grindy na gładkich poręczach, porysują się trochę z boku i tyle. Na murkach może je poharatać dużo bardziej. Ale te szyny to do takiej jazdy DUŻO LEPSZY wybór niż Cell czy drogie przecież Syndikate FSK - powodem są wystające śruby w tych dwóch ostatnich, które będą zwyczajnie się niszczyć podczas grindów, oraz zwiększać ryzyko przyglebienia. W swoich masz śruby ładnie schowanie, a z boku szyny jest taka delikatne wybrzuszona kryza która zminimalizuje kontakt szyny z poręczą, dzięki czemu zużycie będzie o wiele wolniejsze.

PostNapisane: 23 mar 2011, o 07:11 
Dużo pisze

O właśnie mi chodziło o tego typu grinda jak Makio, nie wiedziałem jak ten trick się nazywa. Patrząc na tę kryzę nawet bym nie pomyślał, że takie może być jej zastosowanie.

Co do kostek - nie mam problemu z jakimkolwiek bólami czy obtarciami. Ciśnie mnie jedynie w prawego małego palca (w lewego nie ;ups;), będzie trzeba usunąć operacyjnie :D

PostNapisane: 24 mar 2011, o 14:43 
Dużo pisze

Salomon Thunder W, praktycznie nówki z allegro za 215pln plus ship ;>
DLA MAMUSI:D
Obrazek

a to moje w przygotowaniu Hybrydy. Koła będą hyper concrete od Siwego:D no i nie wiem czy mi się szyne chce czyścić bo malowana byla farba(przed zakupem) ;)
Obrazek

PostNapisane: 24 mar 2011, o 19:06 
Dużo pisze

Co to za model rolek ten z miękkim butem ?

PostNapisane: 24 mar 2011, o 19:26 
Dużo pisze

deshi ch1 ;)

PostNapisane: 28 mar 2011, o 13:13 
Użytkownik

Obecnie to:

Obrazek

Może wkrótce Jakieś RB, coś na szeroką stopę, płetwę =]

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1313 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 132  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1