Teraz jest 14 gru 2018, o 21:46

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 kwi 2015, o 09:37 
Dużo pisze

Panie i Panowie, fajnie by było jak byśmy w weekend coś uradzili w tej sprawie bo Paweł zaczyna kombinować i z tego co widzę ładuje się w kolejne badziewie. Mama kupiła mu w rupieciarni jakieś no nam`y za 20zł ale są mu za małe, prosiłem żeby się wstrzymał jeszcze kilka dni, oczywiście nie zdradzam mu diabelskiego planu ;). Dzwonił dzisiaj, i mówił że jak do tych swoich za dużych rolek napcha skarpetek z przodu i ubierze ich jeszcze więcej na nogę to mu tak bardzo rolka nie lata... Może uda mi się go namierzyć dzisiaj na mieście jeśli pogoda dopisze, postaram się go urobić żeby poczekał cierpliwie ale widzę że tyłek mu się pali i usiedzieć na miejscu nie może.

p.s. Zastanawiam się czy może ta babka co sprzedaje te różne stare role z USA nie miała by czegoś, pisałem do niej ale na razie nie odpisała.

Ostatnio edytowano 18 kwi 2015, o 16:03 przez doc struś, łącznie edytowano 1 raz

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 18 kwi 2015, o 14:20 
Użytkownik

Kurcze. Gdyby miał większą stopę to miałbym dla niego liner i shell Salo ST. Ale już ma za duże rolki więc to nie ma sensu ;_;

PostNapisane: 18 kwi 2015, o 14:30 
Dużo pisze

Ja bym mu Salo Fsk poskładał i dał z linerem, no ale wszystko za duże.

PostNapisane: 18 kwi 2015, o 15:18 
Stały bywalec

Dobra, moja propozycja:

1) Zrzutka na nowe role albo jakieś second-handy w dobrym stanie - od zawalenia teraz tego, bo sezonowi rolkarze sprzedają. Daję 100PLN na ten cel. Warto by było pogadać z jakimś sklepem czy by nie dali większego upustu na role typu Imperial, RB 80/Storm, Roces Metropolis etc.

2) Jako że ziom nie odezwał się, mogę dać szynę Salomon 255mm kompozytową z osiami + 50zł. Trzeba by skołować jakiś but w UFS i koła. Łożyska jakieś mogę mieszane dorzucić, ale nie posiadam tulejek. Jakby była potrzeba, to ten liner o którym pisałem. Wieczorem zrobię zdjęcia tych fantów i wrzucę na forum.

PostNapisane: 18 kwi 2015, o 15:24 
Dużo pisze

Mogę dać max 100zł, pogadam od poniedziałku ze sklepami.

Mam łożyska, klamry 45*, rzepy górne od Fusion, tulejki jakieś bym znalazł i komplet kół w średnim stanie.

Jest opcja zakupu nowych lub używanych, myślę że zobaczymy ile uzbieramy i zadecydujemy wtedy co robimy, prosił bym o deklaracje do końca weekendu.

Rozmawiałem z Panią która sprzedaje te stare role na wrotkarskim, będzie szukać i da info co tam jeszcze ma, zadeklarowała dorzucenie się do akcji jeśli coś znajdziemy ciekawego ze sprzętu który ma.

PostNapisane: 18 kwi 2015, o 19:15 
Początkujący

Moge 100zl dorzucić, tylko jak by byla zrzuta to potrzebuje 48h zeby pieniadze doszły bo bede wysylal z uk.

PostNapisane: 18 kwi 2015, o 20:00 
Dużo pisze

@ krewett dzięki za zainteresowanie :) jak tak dalej pójdzie to może kupimy mu coś normalnego co się dobrze nada do miasta..

PostNapisane: 18 kwi 2015, o 20:57 
Użytkownik

Herbata napisał(a):
Dobra, moja propozycja:

1) Zrzutka na nowe role albo jakieś second-handy w dobrym stanie - od zawalenia teraz tego, bo sezonowi rolkarze sprzedają. Daję 100PLN na ten cel. Warto by było pogadać z jakimś sklepem czy by nie dali większego upustu na role typu Imperial, RB 80/Storm, Roces Metropolis etc.

Lepsza opcja moim zdaniem - kosmiczne wydatki mam ostatnio, ale 50zł dorzucam z miejsca ;)

PostNapisane: 18 kwi 2015, o 21:41 
Stały bywalec

Zdjęcia gratów które mogę oddać (ku mojemu zdziwieniu znalazłem w pudle dolne rzepy od Fusion). W pudełku po REDS jest mieszanka łożysk, większość z nich to ABEC3, ale wszystkie w stanie dobrym. Koła są w dobrym stanie ale nie ręczę za ich żywotność (mają najprawdopodobniej blisko 20 lat). Linery nie mają wkładek, są raczej na stopę 42 i tak jak pisałem, cienkie.

Obrazek

Obrazek

PostNapisane: 18 kwi 2015, o 22:09 
Użytkownik

Jako, że ze mnie biedny licealista to dorzucam kolejne 50 zł ^.^

@Herb - jeżeli wyjdzie na to, że kupujemy coś całkowicie nowego to chętnie bym kupił te szyny Salo :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1