Teraz jest 14 gru 2018, o 21:45

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 kwi 2015, o 22:00 
Dużo pisze

Piszę tutaj, bo w sumie nie bardzo wiem gdzie to wrzucić...

W Poznaniu jest młody kolo który który strasznie męczy się na swoim sprzęcie, latam czasem z młodymi i jeden z nich ma jakieś beznadziejne marketowe rekreatki, są mu za duże o 5-7 rozmiarów. Są zbyt szerokie, do tego stopnia że nie jest w stanie ich zapiąć tak żeby uzyskać jakiekolwiek trzymanie, bandażuje nogi na grubość kilku mm mam wrażenie że w cuffie ma tego bandaża z centymetr. Role gną mu się tak że śruba od cholewki prawie wlecze po ziemi a gość jeżdżąc syczy z bólu... ale jedzie! wolno zawsze z tył, ale ciśnie zawzięcie!

Pomyślałem że można by mu pomóc, wielu z Nas ma pełno gratów które leżą i już nigdy nie będą użyte. Ja mogę zapodać komplet kół i jakieś łożyska co prawda trochę słabe, najwyżej kupię mu komplet maszynowych. Jeśli ktoś ma jakieś role, mogą być w miarę sztywne rekreatki, szczytem było by coś o klasę wyżej co pozwoliło by pojechać bezpiecznie po mieście.
Z tego co wiem jego rozmiar to 41+, poproszę żeby dokładnie zmierzył stopy, choć myślę że w jego wieku to i 43 będzie spoko bo stopa pewnie rośnie jak szczypiorek u mnie na oknie.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc, chłopak sobie robi krzywdę a widząc jak jest zawzięty w jeżdżeniu to może być z niego kiedyś Pro, szkoda jak by się zniechęcił albo sobie coś zrobił. Nie wrzucam tego na FB bo dzieciak jest z biednej rodziny, nie chcę mu robić jakiejś popeliny itd.

Znajdziecie coś?

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 12 kwi 2015, o 22:25 
Site Admin

Zapytam gdzie trzeba może coś się uda podziałać, dam znać na dniach !

PostNapisane: 12 kwi 2015, o 23:35 
Stały bywalec

Z gratów które leżą i się kurzą mogę oddać:

-shelle ze starych rolek Rollerblade Tango Blade (rekreacyjnych, z lat 90) wraz z oryginalnymi szynami i osiami.
Bez cuffów czy klamer. Miałem z tego robić customowe rolki ale zarzuciłem koncept bo trudno było by zamocować szynę ssm (bardzo nietypowe mocowanie w tym bucie). Coś tam dłubałem przy tym pilnikiem, ale bez większego efektu czy szkody. Jak jesteś zainteresowany, mogę złożyć do kupy. Są też koła, 80A ok 76mm, ale mają lat -naście więc nie wiem, czy by się szybko nie rozsypały.

-cuffy Razors, czerwone, nieużywane. Nie pasują idealnie do otworów w shellu, ale jak byś pobawił się wiertarką to idzie zamocować.

-linery od rzeczonych rolek RB. Dość cienkie jak to w takich rolkach dawniej bywało, ale w świetnym stanie - zero przetarć etc. Bez wkładek. Długość 275mm.

PostNapisane: 13 kwi 2015, o 18:01 
Dużo pisze

Dzięki za reakcję, Spleen też coś tam ma, poczekamy jeszcze na Przemka i coś się poskłada :)

PostNapisane: 13 kwi 2015, o 18:16 
Użytkownik

Dla dobra sprawy, jak będzie brakować łożysk, to dajcie znać ;)

PostNapisane: 13 kwi 2015, o 18:44 
Dużo pisze

Spoko, ja mam komplet choć trochę zużytych, jak już będziemy mieli rozeznanie w sytuacji to zrobi się tutaj listę gratów i cosik złożymy, tak żeby wszyscy nie wywalali kasy na przesyłkę itd

PostNapisane: 13 kwi 2015, o 19:35 
Użytkownik

Ja mam liner Blank 28cm :)
Myślę, że forumowo uda się nam jakieś cudaki złożyć ^_^

PostNapisane: 13 kwi 2015, o 19:37 
Dużo pisze

Będą jedyne w swoim rodzaju ;victory;

PostNapisane: 13 kwi 2015, o 19:52 
Użytkownik

Mam jeszcze cuffy z Twisterów 42,5, czarne. Tylko bez klamry, ale dam dopasować jakąś, to nie problem ;)

PostNapisane: 13 kwi 2015, o 20:00 
Dużo pisze

Klamry mam ze starych rekreatek salo, tylko z tego co pamiętam jedna się odpinała bo był plastik wyrobiony i przy gięciu do przodu lubiła odskoczyć.

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1