Teraz jest 19 paź 2018, o 22:04

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł: RE: Fakie
PostNapisane: 23 paź 2011, o 19:15 
Użytkownik

No, no, nie sądziłam, że tak się dyskusja rozkręci...

Może za bardzo narzekam (pewnie tak, zasadniczo naturę mam flegmatyczno-malkontencką z okresami depresyjno-maniakalnymi ;D) Po prostu jestem stosunkowo nowa na wszelkich skateparkach i tym podobnych. Poza tym fakt, czy jeździ się na PTG czy na na innym "Patrz, Trolejbusie, Gdzie... jedziesz" ;) nie robi mi większej różnicy pod względem towarzystwa, Paderewa nie jest jakąś świątynią. A kobietą jestem całe życie, więc już przywykłam. Po prostu bycie freeride'ową mniejszością raz cieszy, raz boli. Co do stosunku do rad lub opinii innych ludzi, w tym bliskich, wiadomo, w każdej dziedzinie życia można usłyszeć mniej lub bardziej konstruktywne, umiarkowanie trafne i takie w ogóle do d... Na własnej wiedzy i umiejętnościach też trzeba polegać, z czym się 100 % zgadzam.

Aha. I jeszcze zaszpanuję i powiem, że odróżniam deskorolkę od longboardu XD

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 23 paź 2011, o 20:24 
Użytkownik

Grunt to się nie przejmować i robić to co się lubi. Jakbym przejmował się opinią "bliskich" i większości społeczeństwa to w życiu bym nie założył rolek, a jeśli już to przynajmniej nie zakładałbym hamulca na dłuższe trasy za miasto "z hamulcem jeżdżą cieniasy" Zacząłem śmigać w wieku chyba 24 lat, co zdaniem niektórych już jest co najmniej dziwne, do tego ważę ponad 100 i w rolkach mam prawie 2 metry, pewnie wyglądam jak potwór z koszmarów sennych "prawych obywateli"

PostNapisane: 23 paź 2011, o 21:03 
Stały bywalec

Faktem jest, że hamulec przeszkadza często, ale są i tacy którzy mają skilla że im nie przeszkadza ;) W dłuższe trasy z dużą ilością stromych zjazdów, jest super. Teraz głownie pośród slalomowców pokutuje, że hamulec jest zły, oni by go ściągali nawet rekreacyjnym ;)

PostNapisane: 23 paź 2011, o 21:20 
Site Admin

Ha ha, przypomniał mi się tekst wujka z przed wielu, wielu lat ;) Co do nie praktyczności rolek. Mówił: "gdzie to będziesz jeździć?! chodniki krzywe!" (kto był w Bytomiu wie jakie są tam chodniki...)
Po latach mam odpowiedź, ulicami ;)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1