Teraz jest 23 cze 2018, o 20:31

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: RE: Fakie
PostNapisane: 17 paź 2011, o 20:04 
Użytkownik

Bengosha napisał(a):
ale mi smaka na babkę piaskową narobiłaś -.-

dziwny fetysz ;p

mi za to wydaje się, że takie lądowanie, choć stabilniejsze, to wygląda trochę pokracznie ;p ja z przyzwyczajenia ląduje na obie nogi, ale na dużych kółkach rolki lubią mnie wyprzedzać i nieprecyzyjne lądowanie kończy się pośladkowym ślizgiem.

MMArt napisał(a):
180 i potem jaskółeczka

urban ballet! to by chyba wzbudziło większe zainteresowanie niż bomby przez centrum miasta.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 17 paź 2011, o 20:11 
Dużo pisze

Marta chodź na ptg:)

PostNapisane: 17 paź 2011, o 21:54 
Dużo pisze

kazaam napisał(a):
Bengosha napisał(a):
ale mi smaka na babkę piaskową narobiłaś -.-

dziwny fetysz ;p

jaki fetysz? jak pomyśle o takim dobrym cieście to aż mi ślinka leci
MMArt napisał(a):
180 i potem jaskółeczka

urban ballet! to by chyba wzbudziło większe zainteresowanie niż bomby przez centrum miasta.
[/quote]
urban balet, lol

PostNapisane: 17 paź 2011, o 21:59 
Użytkownik

kazaam napisał(a):
urban ballet!

HA HA HA! :D WHY NOT?

Co do PTG to chętnie, jedyny problem jest taki, że drażnią mnie ci wszyscy skejci co się gapią i myślą: "kurde, nie dość, że ma dziwne rolki, to jeszcze jeździć nie umie" ;cry; No ale jakbyście się jeszcze z resztą paczki wybierali, to dajcie znać. ;)

PostNapisane: 23 paź 2011, o 17:42 
Site Admin

lol tym się nie martw... zazwyczaj to Ci wszyscy "skejci" aka deskarze mają Cię w dupie... pamietam jak się poskładałem i skrecilem kostke i kolano to jakas kobitka z dzieckiem mnie zbierala, a "skejci" jakby mnie nie widzieli... oni dopiero widzą Cię jak na nich wpadasz:)... więc napewno nie powinnaś się przejmować tymi ludźmi. Są tam ludzie w porządku, jednak oni napewno nie będą Cię krytykować za to ze zaczynasz czy ze masz "dziwne rolki"

pozdro i keep roling:]

PostNapisane: 23 paź 2011, o 18:07 
Stały bywalec

MMArt napisał(a):
Co do PTG to chętnie, jedyny problem jest taki, że drażnią mnie ci wszyscy skejci co się gapią i myślą: "kurde, nie dość, że ma dziwne rolki, to jeszcze jeździć nie umie" ;cry;

Dla takich skatekidów wszystkie rolki są dziwne, oni nie rozróżniają za bardzo agresywnych od reszty (tak jak i wielu rolkarzy nie rozróżnia skateboardu, longboardu i jego typów, snailboardu).

Pocieszenie to nie jest, ale niestety, zdolności w jeździe to ostatni czynnik, który poddadzą ocenie patrząc na Ciebie :/ Małolaty na rolkach często myślą tak samo, wystarczy poczytać komentarze na rollernews pod dowolnym editem którejś z nielicznych dziewczyn jeżdżących aggressive.

PostNapisane: 23 paź 2011, o 18:20 
Użytkownik

Ja muszę się zmagać z dociekliwym spojrzeniem typków na rowerkach jeżdżąc na TG i jakoś to znosze... Kilka razy się zdarzyło że z którymś pogadałem, reszta patrzy wręcz się gapi i pamiętam jak walnąłem orła na rampie to typ miał dziwną minę... Ale zbytnio się tym nie przejmuje, wręcz mnie to motywuje to dalszej "pracy" :D

PostNapisane: 23 paź 2011, o 18:39 
Site Admin

Herb napisał(a):
MMArt napisał(a):
Co do PTG to chętnie, jedyny problem jest taki, że drażnią mnie ci wszyscy skejci co się gapią i myślą: "kurde, nie dość, że ma dziwne rolki, to jeszcze jeździć nie umie" ;cry;

Dla takich skatekidów wszystkie rolki są dziwne, oni nie rozróżniają za bardzo agresywnych od reszty (tak jak i wielu rolkarzy nie rozróżnia skateboardu, longboardu i jego typów, snailboardu).

Pocieszenie to nie jest, ale niestety, zdolności w jeździe to ostatni czynnik, który poddadzą ocenie patrząc na Ciebie :/ Małolaty na rolkach często myślą tak samo, wystarczy poczytać komentarze na rollernews pod dowolnym editem którejś z nielicznych dziewczyn jeżdżących aggressive.

Herb sorry ale farmazony pleciesz... :D
Nie zbierze sie zadna komisja przeciez i nie bedzie jej nikt oceniał pod zadnym względem inaczej niż robią to ludzie do tej pory... a takie gadanie bardziej zniechęca aniżeli pomaga... więc może lepiej powiedzieć nie "przejmuj się bo to tacy sami ludzie jak w WPKiW " a nie gadać, co będzie brane pod uwagę a co nie...
jejku ludzie zachowujecie się jakby to PTG było jakas miejscówką tylko dla wybranych czy coś... miazga ... nie czaje tego to taka sama miejscówka jak wpkiw czy inne tychy lub tarnowskie góry...

PostNapisane: 23 paź 2011, o 18:57 
Stały bywalec

?le mnie zrozumiałeś, po prostu chciałem pokazać, że samą jazdą i jak wygląda w oczach innych nie ma co się przejmować, bo zawsze znajdą się debile, którzy ją skrytykują choćby za fakt bycia kobietą. Niestety, taka jest prawda. W obliczu takiego zwykłego pospolitego chamstwa, pozostaje tylko dać sobie spokój z przejmowaniem się w ogóle.

Ja uważam, że należy przejmować się uwagami tylko bliskich nam ludzi, nie zaprzątać sobie głowy tym jak nas postrzega reszta. Gdybym się do tej zasady nie stosował, chyba bym umarł ze zmartwienia :P

PostNapisane: 23 paź 2011, o 19:07 
Site Admin

Do "bliskich" też trzeba mieć zdrowy dystans ;) najlepiej jeździ się samemu, nocą po mieście, nikt nawet nie zdąży skrytykować, co najwyżej się wystraszy i sprzezywa :D

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1