Teraz jest 17 gru 2018, o 07:46

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: RE: Plecak
PostNapisane: 19 lut 2013, o 20:15 
Site Admin

Ja od jakiegoś czasu katuje już trzeciego w swojej karierze Jan Sporta, tym razem jest to Mazama, z zapięciem na narty z tyłu, poza tym ma dwie komory i bardzo szerokie, miękkie szelki, poza tym zapinane w pasie i na klatce piersiowej.

Katuje co już całą zimę, wożę do pracy, i na rolki do kapelusza, upycham ochraniacze, tyczkę, przypinam rolki, wkładam do środka i dalej jest jak nowy :)

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 20 lut 2013, o 13:18 
Użytkownik

Ja się powoli przymierzam do zakupu rollerblade quantum. Tylko musiałbym to gdzieś go dotknąć. Generalnie Jestem zdania że dobry produkt kosztuje ciut więcej ale wytrzymuje dłużej.
Szkoda ze Eastpak nie robi fajnych plecaków bo torby mają nie do zniszczenia (jedna katuje już 13 lat).

PostNapisane: 20 lut 2013, o 14:15 
Dużo pisze

Mam Powerslide'a Phuzion i nie polecam. Sypie sie niestety po niecalym roku. Zaczepy na kask poszly przy pierwszym spotkaniu z czyms jak kask byl przypiety. Gora tez sie z czasem rozprula. Jest uzytkowym faktem, ze nosilem w nim dosyc czesto ciezkie zakupy, wiec w pewnym sensie tez sie przyczynilem do jego stanu, ale mimo wszystko oczekiwalbym wiekszej wytrzymalosci od tego typu plecaka. Na jego korzysc przemawia wielkosc - jest calkiem przyzwoita. Moj kolejny plecak raczej nie bedzie typowo rolkowym tworem, tylko jakis np. Jansport z dodatkowymi paskami, zeby sie dalo rolki przymocowac.

Tytuł: Re: Plecak
PostNapisane: 1 sty 2018, o 22:05 
Początkujący

Jak oceniacie plecak powerslide fitness backpack ?

Obrazek

PostNapisane: 8 sty 2018, o 12:58 
Użytkownik

Tylko na male rolki. Moj juz przeszedl bardzo wiele i zaczyna w srodku sie wycierac guma zabezpieczajaca przed zalaniem.

PostNapisane: 8 wrz 2018, o 09:41 
Początkujący

Ja też właśnie zastanawiam się nad zakupem plecaka i pomyślałam o czymś sportowym, jakiejś znanej firmy. Na stronie: https://m.ceneo.pl/oferty/plecak-adidas znalazłam spory wybór od marki Adidas. Zastanawiam się tylko czy coś takiego się nada? Mam dylemat..

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1