Teraz jest 23 paź 2018, o 16:14

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 29 sty 2012, o 20:48 
Dużo pisze

Jak w temacie. Jak jeżdżę to trochę się cykam próbować nowych trudnych tricków bo mam traume po łyżwach sprzed miesiąca jak się wy.bałem na kość ogonową próbując zrobić na łyżwach coś na kształt powerslida. Przez 2 tyg mnie bolała. Nie uśmiecha mi się wydawać 150-200 na jakieś takie pancerne gacie. Macie jakieś swoje domowe patenty?

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 29 sty 2012, o 20:58 
Dużo pisze

powerslide crash pad standard ok. 100zł, w sumie są spoko jeśli tylko o kości miednicy i krzyża Ci chodzi, radzę jednak poczekać bo być może pojawi się na rynku coś co wymyśliłem, tymczasem proponuje wypychać albo obszyć jakieś bokserki gąbką i materiałem tam gdzie wystaje Ci kość ogonowa, możesz wykorzystać części z ochraniaczy które kupiłeś a nie używasz

PostNapisane: 29 sty 2012, o 21:06 
Użytkownik

Jak próbowałem Parallel Slide zrobić to zastanawiałem się nad pocięciem starej karimaty i przyszyciu jej do gaci. Jeszcze nie nauczyłem się parallela więc pewnie wiosną będę kombinował z karimatą. chyba że wcześniej ktoś wymyśli coś mądrzejszego i taniego.

PostNapisane: 29 sty 2012, o 21:17 
Stały bywalec

1) Iść po mocne jeansy do second-handu, po szeroki rzep do pasmanterii i po karimatę do hipermarketu
2) Wyciąć z karimaty osłonki na kości które Cię interesują, wyciąć z rzepu kawałki mniej więcej w tym samym kształcie co te osłonki, nakleić na osłonki kawałki rzepów (część z haczykami) - ośmiorniczka daje radę.
3) wszyć łaty z rzepów (część z pętelkami) do spodni w odpowiednich miejscach.
4) Przyczepić pady na rzepach.

Voila!

Nic lepszego do głowy mi nie przychodzi. Rozwiązanie z rzepami ma tę zaletę, że jak karimata się ubije, czy zniszczy czy porwie, to nie trzeba bawić się w szycie od nowa.

PostNapisane: 29 sty 2012, o 21:33 
Dużo pisze

No prosze :) piwko poleciało.

PostNapisane: 29 sty 2012, o 21:38 
Użytkownik

Marecki jak będziesz robił to wytnij też na biodra, przyda się przy parallel.

PostNapisane: 29 sty 2012, o 21:51 
Dużo pisze

Spróbuje skopiować te crash gacie od powerslide. Karimate mam więc potrzebuje tylko spodnie i rzepy a mam w domu też kobiete z maszyną do szycią. Jutro zrobię to się podzielę efektami.

PostNapisane: 29 sty 2012, o 21:57 
Użytkownik

Ja przyszyłabym karimatę albo coś innego piankowego raczej do jakiś elastycznych spodenek, zakładanych pod właściwe spodnie (i chyba tak zrobię, bo wypadałoby coś niecoś popróbować oprócz powerslide'a). Przyrzepianie do dżinsów może nie zdać egzaminu, bo jak ktoś nosi luźne spodnie, to będą się przesuwać przecież...

PostNapisane: 29 sty 2012, o 22:02 
Dużo pisze

MMArt napisał(a):
Ja przyszyłabym karimatę albo coś innego piankowego raczej do jakiś elastycznych spodenek, zakładanych pod właściwe spodnie (i chyba tak zrobię, bo wypadałoby coś niecoś popróbować oprócz powerslide'a). Przyrzepianie do dżinsów może nie zdać egzaminu, bo jak ktoś nosi luźne spodnie, to będą się przesuwać przecież...

Na pewno będą się przesuwać dlatego radziłem wykorzystać do tego celu bieliznę która przylega do ciała, po drugie po co kupować karimate skoro Marecki ma ochraniacze damskie które kupił za grosze, bez problemu starczyło by mu pobranego materiału na obszycie bokserek, nawet plastikowe elementy można by wykorzystać tak jak to jest w powerslide crash pad pro

PostNapisane: 29 sty 2012, o 22:41 
Dużo pisze

Już mam bardziej sprecyzowany plan działania - ten ochraniacz, co mam za grosze od łokcia:
http://bladeville.pl/shop/product/6037/ ... te=&filter[95]=&filter[7]=&filter[95]=&filter[7]=

umieszcze na jakiś bardziej solidnych ale jednak obcisłych spodenkach tak jak tu ten plastikowy element:
http://www.dobrerowery.com.pl/spokeysnow-p-11608.html

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1