Teraz jest 16 lis 2018, o 15:55

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 maja 2014, o 23:24 
Użytkownik

Witam,

od kilku dni zastanawiam sie jakie ochraniacze na kolana i nadgarstki wybrać, otóż na razie jeżdżę w samych ochraniaczach na nadgarstki lecz powoli zaczynaja mnie denerwować, gdyż przy kazdej glepie próbuje spasc na ręce jednak plastik na dłoniach sprawia ze moje ręce "jadą" do przodu a ja ląduję na brzuchu...

Proszę dajcie jakies propozycje na dobre ochraniacze. Jeżeli chodzi o kolana myślałem nad pro-tec gravity ale troche kosztują, Pro-Tec Double Down Knee Pad - moze te wystarczą, chyba ze brać Pro-Tec Street jakoś pod luźne spodnie schowam:)? Co do nadgarstków to Seba link --->
http://www.zicoracing.com/pl/p/Seba-och ... iczki/1018
wygladaja całkiem spoko, chyba ze ktoś jeździ w jakieś tańszej wersji to mile widziany jakis link, ogólnie rzecz biorąc nie chce tych plastików na dłoni bo wiem ze czasami mógłbym sie rękami poratować przy glepie a narazie nie moge bo plastikowe ochraniacze ślizgają się po powierzchni.

proszę o jakieś propozycje.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 22 cze 2014, o 09:56 
Użytkownik

Rękawiczki seby są spoko ale mają 1 wadę

ten plastik jest przyczepiony do rzepu na klej, ten rzep z plastiku łączy się z rzepem z rękawiczki
owy klej trzyma bardzo słabo i w przeciągu tygodnia zostają ci 2 złączone rzepy + warstwa kleju, a plastik odpada.
Mam 2 komplety tych ochraniaczy + rozmawiałem z 2 kumplami i mieli to samo, nie minęły 2 tygodnie, więc bardzo szybko i problem się pojawiał.

Szkoda bo ochraniacze byłyby super, wygodne, pokrywają przestrzeń między palcami a plastikiem.
Muszę spróbować przykleić kropelką, jak to nie pomoże to wymienię plastik na taki z rękawic do slidowania na longboardach

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Strefa czasowa: UTC + 1