Teraz jest 24 paź 2017, o 12:31

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 maja 2015, o 06:24 
Początkujący

Witam właśnie rozpocząłem swoja przygodę z rolkami K2 FIT kółka 80mm 80A i tu pojawił się problem o którym czytałem w wielu miejscach internetu ... szybko baaaardzo szybko - ścierają się przednie kółka po półgodzinnej jeździe owe kółka postawione na na równiutkim stole kręcą się i nie dotykają powierzchni stołu ... i tu pytanie czy da się zmienić lub poprawić technikę jazdy żeby uniknąć problemu ... wiem wiem kołka tez wymienić muszę , ale chciałbym na tych co mam chwilę pojeździć , a nie kręci mnie codzienne przekładanie kółek ... pytanko co polecacie z twardych w miarę niedrogich na początek kółek na asfalt niezbyt równy , moja waga 99 kg ( i ciągle spada )- jaki sklep w sieci .
Za wszelkie info wielkie dzięki.
Pozdrawiam

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 20 maja 2015, o 12:43 
Stały bywalec

Kwestia techniki, owszem. Ale też waga 99kg to dla takich kółek po prostu za dużo. Przy takiej masie ciała nie ma czegoś takiego jak "w miarę niedrogie twarde koła" - minimum żeby nie było to wyrzucaniem pieniędzy w błoto są koła Powerslide Spinner 85A. Wyjdzie około 200zł za komplet, podejrzewam że za całe rolki dałeś niewiele więcej, ale rzeczywistość jest brutalna i nie ma tanio i dobrze. Kupisz na bladeville.pl czy zicoracing.com.

PostNapisane: 29 cze 2015, o 23:39 
Użytkownik

Budżetowe Undercover 88a 80mm. Mam od kwietnia 2014 zestaw. I cholera jeszcze śmigam.

PostNapisane: 30 cze 2015, o 10:51 
Początkujący

W bladeville jest fajna cena kółek Powerslide FSK 88a. Ciekawe kółeczka, sam takie posiadam i jestem z nich zadowolony, a ważę 90 kg i dają radę. Cena za 8 sztuk to 160 zł.

PostNapisane: 30 cze 2015, o 12:19 
Użytkownik

h3ymdall napisał(a):
Budżetowe Undercover 88a 80mm. Mam od kwietnia 2014 zestaw. I cholera jeszcze śmigam.

A da się te kółka jeszcze kupić? Też mam zestaw od początku sezony '14 i powoli zaczyna dogorywać (w jednym kółku pękł mi hub). Szukałem i nie mogłem ich nigdzie znaleźć, więc zamówiłem nieśmiertelne hyper concrete, ale chętnie bym sobie sprawił jeszcze komplecik undercoverów, choćby ot tak, żeby był:)

PostNapisane: 30 cze 2015, o 12:58 
Początkujący

http://www.roll4life.pl/sklep/index.php ... t-80mm-88a

PostNapisane: 30 cze 2015, o 20:35 
Użytkownik

Dzięki basil, ale zdaje się, że to albo nie te same koła, albo na łebek upadli z ceną, bo ja swój komplet kupowałem się zdaje za 120PLN plus przesyłka za 8 sztuk, a tu na promocji krzyczą 2 paki. Za to to mogę kupić HC, które nie ma co ukrywać, są lepsze.

PostNapisane: 30 cze 2015, o 20:42 
Początkujący

Nie wiem, nie znam się, jeżdżę na HC, za które dałem z przesyłką 250, więc tutaj mi się cena zdawała sensowna...

Strefa czasowa: UTC + 1