Teraz jest 23 cze 2018, o 10:48

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 18 sie 2013, o 10:02 
Site Admin

Są tak wygodne jak są nowe, wiem bo miałem 3 nowe + jedne lekko używane, Milena potwierdza bo podobnie jak ja dysponuje dwiema parami nówek, choć niektóre z modeli są mniej wygodne ze względu na wysokość mankietu linera, Milena narzekała że ją coś uciskało i sprzedała (za niskie do skorupy fusion)

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 18 sie 2013, o 10:51 
Użytkownik

Czyli mógłbym ten liner postawić zaraz za Salo. Ciekaw jestem czy nie miałbym problemów z nowym linerem Salomona ;)

Swoją drogą komfort i wygoda linera to sprawa mocno subiektywna - jednemu liner będzie leżał od nowości a inny będzie się musiał odrobinę pomęczyć zanim ta wygoda będzie na dobrym poziomie. Ja byłem w tej drugiej grupie więc piszę, że nie jest tak różowo - nie zmienia to jednak faktu, że teraz moja stopa w tym linerze czuje się jak w domu :D

PostNapisane: 18 sie 2013, o 16:56 
Użytkownik

Ja tez mam Balance i jak dla mnie jest git. Problem byl przez pierwsze 20min, potem wszystko sie ulozylo i szczesliwie smigamy od poczatku sezonu i to dosc sporo. Nie mialem zadnych odgniatow, ani otarc, nigdzie mnie nic nie cisnelo. Jedyna wada, to ze przetarl sie material od wewnatrz w jednym linerze, ale to chyba kwestia, ze slabo zapinam gorna klamre i mam lekki luz. Noga trzyma sie bardzo dobrze, pomimo, ze liner jest wlozony luzem i nie uzywam wogole szlufek. Sznuruje tylko shell. Kumpela jezdzi na fr1 i czasami narzeka, ze liner cisnie, ale sam nie mam porownania.

PostNapisane: 4 wrz 2016, o 07:55 
Początkujący

A ja powiem, że mając SEBY FR1 nie wyobrażam sobie jazdy w innym linerze. I patrząc na efekt wizualny stwierdzam, że dla customu też bym włożył ten liner - rolki wyglądały ekstra!

Powerslide doop Freestyle IV
Bauer Suprime 190

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1