Teraz jest 13 gru 2018, o 15:48

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 sie 2015, o 00:17 
Stały bywalec

Zawsze możesz wymienić wkładkę na cieńszą, co da nieco więcej miejsca w linerze. W Phoenix które kupiłem od znajomego w zeszłym roku (wersja z USD Seven) była dość standardowa wkładka, w parze którą kupiłem w tym miesiącu jest USD Honeycomb, grubsza na całej długości przez co jest mniej miejsca w środku. "Z musu" to da się w tych linerach jeździć nawet i bez wkładki, bo mają gumową podeszwę która sprawia że jest rozsądnie miękko pod stopą. Nie wiem jak to jest z rozmiarami linerów w okolicach 40-41, ale jak będziesz miał farta to po prostu 40 od 41 będzie się różnił tylko długością wkładki.

Od razu uprzedzam, że w linerze na początku jest ciasno, ale po maksymalnie kilkunastu godzinach to mija, trzeba czasu by pianki dobrze dopasowały się do stopy.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 30 sie 2015, o 10:14 
Użytkownik

Seba FR i Fila NRK to bliźniacze rolki, jeżeli wcześniej miał rozmiar 42 i teraz ma luz bo się rozbił to liner Seba Custom 41 będzie idealny.
Balance od Customa jest tylko grubszy u góry, a w palcach i śródstopiu jest nawet ciut cieńszy. Balance nie jest wart swej chorej ceny.
Ja tam bym się nawet nie zastanawiał i brał liner Seby bo tak i już, a poza tym z rozmiarem nie powinno być niespodzianek :)

PostNapisane: 30 sie 2015, o 12:07 
Stały bywalec

Tylko że z tego co zrozumiałem, chodzi o liner który lepiej wypełni skorupę niż stockowy z NRK. Custom Line tego nie zrobi. Ponadto, serio - ten liner to żadna rewelacja...

PostNapisane: 30 sie 2015, o 12:15 
Użytkownik

Jest normalny.
Kiedyś też miałem podobny problem z FR1 bo kupiłem 42 i się rozbił, a po pół roku zmieniłem liner na 41 i już do końca było ok.
Można też włożyć dodatkową wkładkę lub taką plastikową kratkę z butów wojskowych pod liner i też będzie ciaśniej.

PostNapisane: 31 sie 2015, o 12:42 
Początkujący

Ostatnie pytanie przed podjęciem decyzji ^^

Czy ktoś korzystał z termoformowalnych linerów? Skusiła mnie wizja dopasowania butów idealnie do mojej stopy, tylko czy to faktycznie zrobi odczuwalną różnicę? Jeden z modeli Fat Boy jest akurat mocno przeceniony i kusi mnie żeby go wypróbować póki jest mój rozmiar :)

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1