Teraz jest 18 wrz 2018, o 19:30

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 23 lip 2013, o 12:00 
Użytkownik

miałem ten liner na styk co do milimetra i cały czas wypychało go w tym miejscu ale szwy nie puściły

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 29 lip 2013, o 22:51 
Użytkownik

siemma napisał(a):
No i mam odpowiedź. Winny jestem ja!
Ponoć za mocno podciągam język linera po założeniu rolek i dlatego szwy nie wytrzymują. Reklamacja nie będzie uznana, ale w drodze wyjątku naprawią liner. Ja kupiłem ?tylko x3?.

Myślicie, że to jest prawdziwy powód? Inne linery są inaczej szyte?

Podciąganie języka nic ma do tego. Gadka szmatka by gwarancji nie uznać. Te lajnerki są moim zdanie kiepskawe. Znów dziura w kostce!!! Palce poobcierane... Makabraaaaa! 3 tygodnie gojenia, trochę szaleństwa (3 godzinki) i znów kostki do kuracji. Eeeecchhh. Myślałem że po jakichś 200 czy 300 km powinno się już wszystko poukładać a tu lipa. Ostatnio poszła suszarka w ruch i rozepchnąłem trochę shell w okolicy wewnętrznej kostki. Jak się wygoją rany będę dalej uparcie układał te lajnerki. Niech krew się leje, nie poddam się. No chyba ze ma ktoś nowe Blanki rozmiar 43-44 na zbyciu. Bardzo chętnie chapnę!!!;)
[hr]
play69 napisał(a):
ja na moich x3 zaliczyłem 3 sezony (liner na styk) i żadna nitka nie puściła

Ja mam RB Fusion 84 i też po pierwszym wypadzie szfy puściły. NIe bawiłem się w reklamację, bo zwaliliby winę że nogi mam nie z tego świata, a po co nie mieć w czym jeździć;)! Więc są nici i igły raczej w każdej chacjędzie, czas robótek ręcznych i naprawione.

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1