Teraz jest 19 lis 2018, o 17:46

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 14 kwi 2015, o 23:00 
Użytkownik

Z racji rozpaczliwego wyglądu moich twisterowych linerów, zdecydowałem się na eksperymentalny zakup stockowych linerów PS z Imperiali. Miął ktoś wrażenia z zamiany? Lub z samego długotrwałego używania tych powerslidowych linerów?

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 15 kwi 2015, o 08:19 
Początkujący

Z tego co się orientuję, to liner jest jedna z najsłabszych części Imperiali. Ja w prawdzie mój dosyć długo katuję (ok 10 miesięcy już mam), ale na początku był zbyt ciasny i nie mogłem dobrze zaciskać klamerek, bo nogę urywało, a teraz jest już tak rozbity, że stopa lata w środku. No i na pięcie, śrubach i dziurkach od sznurówek się już poprzecierał. Chyba, że przez stockowe masz na myśli te z Imperial Pro, czyli MyFit FatBoy, to o nich same dobre rzeczy słyszałem.

PostNapisane: 15 kwi 2015, o 08:50 
Użytkownik

Trochę się zmartwiłem. Fizycznie mam 2 (a z powerslidowym 3) linery: twistera z dużym ubytkiem gąbki na przedniej stronie na wysokości cuffa, kolorowy fusionów LE, i w miarę nowy PS. Ten twisterowy 2 lata z hakiem ma i czas wymienić, bo czasem plastik mnie uwiera. Od fusionów to porażka, bo fusiony mnie katują. Powerslide w tym zestawie to więc jedna wielka niewiadoma..

PostNapisane: 15 kwi 2015, o 14:49 
Początkujący

Zobacz na Fat Boy Powerslida, ja jestem posiadaczem tego linera od około miesiąca i jestem bardzo z niego zadowolony jak dotychczas, zobaczymy jak się będzie sprawował dalej. Mój stockowy liner ( z Imperial Pro) po roku jazdy tak mnie zaczął "gryźć", że po kilku minutach prawa kostka mi puchła i jazda nie była możliwa. Doszło do tego, iż zastanawiałem się nawet nad wymianą rolek, ale na szczęści obyło się bez tego.
Jak dla mnie liner bardzo wygodny, pogrubiony przy kostce, fajnie trzyma nogę. Także wydaje mi się, iż warto zwrócić na niego uwagę.

PostNapisane: 15 kwi 2015, o 19:06 
Użytkownik

fatboye są w imperial one oraz imperial evo, w imperialach pro jest zwykły myfit (ten cieniutki)

PostNapisane: 15 kwi 2015, o 23:12 
Początkujący

Faktycznie, coś pomieszałem. Sprawdziłem na wszelki wypadek na stronie PS i Bladeville. Teraz z tylko jednego miejsca nie można być pewnym...

PostNapisane: 17 kwi 2015, o 10:03 
Użytkownik

Założyłem. Hula aż miło. Mniej luzu niż w twisterowym. Za to twisterowy powędrował do fusionów. I wreszcie fusy zdatne są do użytku...

PostNapisane: 22 kwi 2015, o 18:15 
Początkujący

Hi,
Do you guys know if the 2015 Imperial Pro has the same liner as the 2014 Imperial Pro?
It seems that the Imperial Ones and the Imperial Evo has the new "Fat Boy" liner but the Pro has the "City" liner and from looking at the pictures, it looks exactly the same as the liner from last year.
I wrote to Powerslide's FB page and they said that the City liner is thinner. No other info from them. Do you guys have any info on that?

PostNapisane: 22 kwi 2015, o 20:16 
Użytkownik

Seems both versions have the same type of liner. Imperial one and EVO have MyFit FatBoy liner, which is apparently thicker than mentioned above.

PostNapisane: 19 sty 2018, o 14:13 
Początkujący

Polecam zakup linera Powerslide FAT BOY do rolek Rollerblade Twister, ponieważ bezapelacyjnie najsłabszym elementem Rollerblade Twister jest liner.

Strefa czasowa: UTC + 1