Teraz jest 17 cze 2018, o 22:48

Strefa czasowa: UTC + 1

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 473 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 wrz 2014, o 17:10 
Początkujący

Siema :ninja:
Jestem Łukasz mam 25lat wrocilem po 9 latach na rolki wlasnie mam od 3miesiecy roces metropolis(w których to wlasnie mi kółko specznialo i w dwóch miejscach od cora zaczyna odchodzic, myślicie że warto to reklamowac? ;zly; ).
Za malolata jakieś marketówki i rocesy ATH (ATHENS czy jakoś tak). Na rolkach smigam po okolicach Bielska-Białej gdzie też studiuje na uczelni o podobnej nazwie do poprzednich rolek ;wow;

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 27 mar 2015, o 16:30 
Początkujący

Już coś tam napisałem wcześniej na forum, ale odkryłem wątek powitalny to i ja się przywitam poprawnie.

Matka mówi do mnie Adaś, a znajomi Jiloo.
Kiedyś jak bylem młody (no już nawet nie taki młody) to uprawiałem deskolorkarstwo. Po przerwie, jak miałem ochotę znów pokatać to sobie pomyślałem ? może teraz dla odmiany rolki? I tak zaczeła się moja przygoda z rolkami agresywnymi. Jednak po jakimś czasie stwierdziłem że już chyba za stary jestem na te wszystkie gleby i chętnie sobie pojeżdżę po mieście. Na kółkach w agresywnych rolkach to nie było to, więc założyłem szynę FSK do Valo ? tak w 2010 zaczęła się moja przygoda z jazdą miejską (wtedy chyba jeszcze termin powerblading nie istniał).
W tym roku założyłem znów roki po prawie 2 letniej przerwie ? kontuzja i inne perypetie losu odciągnęły mnie od jazdy na jakiś czas.

PostNapisane: 19 cze 2016, o 18:48 
Początkujący

Cześć, jestem Bartek i jestem z Opola, mam 24 lata.

Jako dzieciak grałem w hokeja i znakomicie jeździłem na łyżwach! Nawet nie miałem pomysłu, że "gleba" to coś złego, więc robiłem co chciałem, jeździłem ile wlezie...

Potem długo nic i kupiłem fitnessowe rocesy na których pojechałem spokojnie kilkaset kilometrów... Kontuzji dużo nie miałem. Potem przerwa na 2-3 lata.

I jak po przerwie wsiadłem na rolki to taka gleba, że ręka od razu w gipsie.

No i stare rocesy oddałem, a moi kuzyni i Ciocia na takiej wyspie co się nazywa Bolko w Opolu, wypożyczalnie mają rolek! Na świeżym powietrzu! Każdy może przyjść i sobie wypożyczyć rolki! Oni tutaj dużo rozkręcali jeśli chodzi o rolki. Więc brałem od nich.... ale coś zaczęło mi przeszkadzać... Coś się noga chwieje, to to, to tamto... Pojechałem do Katowic do Rebel sport i do Bladeville... No bo znajomi jechali kupić sobie rolki, to ja się podłączyłem, że pojadę i zobaczę co tam mają...

I jak tam przymierzyłem Rocesy x35... Jezusie złoty... Co za precyzja! Co za kontrola rolki! Niebo! Od razu zapragnąłem takich rolek! Nie zdawałem sobie sprawy że taka wygoda i precyzja jest w ogóle możliwa...

Więc kupiłem używane Twistery 2015 LE... Ale z uszkodzonym butem, więc w dobrej cenie... Ale okazało się że po
1. Strasznie skrzypią
2. Łożyska są wywalone
3. Liner jest za mały i mnie uwiera, (po oddaniu do Szewca...)

No i co ja z tym wszystkim zrobiłem? To napiszę w kolejnym poście...

PostNapisane: 19 cze 2016, o 21:26 
Dużo pisze

Hej! czekam na opis tego co zrobiłeś z gratami :)

PostNapisane: 20 cze 2016, o 18:18 
Początkujący

Hej Strusiu, to już Ci piszę :)

Generalnie tak mnie jara ta modernizacja moich pierwszych wymarzonych rolek, że szok, cały jestem podniecony...

No to dawaj Liner z tych Twisterów do szewca, żeby go rozepchał (język jak zacisnąłem klamry okazał się tak dokładnie dociskać piętę do rolki, że aż włosy stanęły mi dęba...), niby moja stopa ma 305mm i liner też, ale jednak strasznie bolały mnie palce kilka godzin po tym jak jeździłem w nim poótora godziny (tylko w prawej stopie bo ta jest większa).

No i dodatkowo jak jeździłem w Opolu po bolko... bardzo dużo ludzi, laski, rolkarze, rowery były, piękną mamy wyspę Bolko w Opolu... To siara była że te rolki, (dobry model, ale rolkarz kiepski, bardzo kiepski) tak skrzeczą, to pytam kuzyna co się zna i wypożycza rolki, sam jest hokeistą ponad 20lat, co może tak skrzeczeć, dosłownie skrzeczeć, on mówi że pewnie łożyska... ale mi coś dalej nie pasuje... To pytam innych kumpli... i każdy mówi "pewnie łożyska".

To już kupiłem łożyska, przyszły mi do domu w Polszy, abec 9 z polskiej firmy SMJ za 11zł 8 sztuk +tulejki, super cena.

Teraz trochę mi tutaj się puluźniło w Szwecji z czasem to czytam fora po kolei, pytam ludzi... czytam wszystko o rolkach i nagle znalazłem wątek gdzie piszą, że to cory.... cory pękają "i wydają charakterystyczny dźwięk"... no to teraz już wiem, że to koła... Co za sytuacja, tak się zaskoczyłem...

A że ważę 105kg, to teraz chciałbym kupić jakieś kółeczka z dobrym corem, hydrogeny podobno mają kiepski, może wybiorę hypery konkretne :)

Mam też liner MyFit, i właśnie wyczytałem na in-line że to bardzo dobry liner! to się ucieszyłem, bo nie byłem pewny, nie wygląda jakoś spektakularnie, i też Przemek dodał zdjęcia tego linera akurat w twisterach, to widzę że powinien pasować ;haha;

no i co... czekam aż wrócę... muszę znaleźć kogoś kto zechce mnie pouczyć techniki, bo czuję że nie jeżdżę na 100%, a mam już świetny, jeszcze nie użyty komplet doskonałych ochraniaczy prosto z Armii USA :) tylko też słabo z czasem, w przyszłym roku czasu będzie więcej, w tym roku może z 2-3 tygodnie jeszcze będę miał, a ciągnie mnie ciągnie... Tyle lat już jeżdżę i ciągle jestem początkujący :) wreszcie muszę podnieść skilla o parę poziomów... wypadałoby... a jakże

PostNapisane: 21 cze 2016, o 07:45 
Dużo pisze

No to widzę że wkrętka na całego :)
Jeśli jara Cię "psucie" rolek to brzeszczoty, dremelki, wiertarki, farby i inne ustrojstwa w dłoń i do dzieła!

Poczytaj forum, jak się tak człowiek naczyta to wkrętka większa, przy takiej zajawce to levele pójdą do góry aż miło :)

I zanim coś kupisz, przerobisz to śmiało pytaj na forum, lepiej uczyć się na cudzych błędach ;)

PostNapisane: 31 sie 2016, o 20:27 
Początkujący

Siemanko!

Jestem MIZURI po kilku latach spędzonych na jeździe agresywnej i kilku latach przerwy :) jakiś 16 wróciłem w tym sezonie na rolki i jeszcze się nie zabiłem :) ;boss; .

Kiedyś tylko agresiw obecnie po zrobieniu podejścia do różnych zmyślnych dziwactw typu kubeczki stwierdziłem, że rolki są mi potrzebne po to żeby przemierzać miasta! Co ustawicznie czynie i nie umiem przestać.

No i jakaś ciemna moc (czytaj "SIWY") w końcu mnie zmotywowała co by się zarejestrować na forum no to przybywam i jestem.

Powerslide doop Freestyle IV
Bauer Suprime 190

PostNapisane: 31 sty 2017, o 18:42 
Początkujący

Dzień dobry, witam wszystkich. Mam na imię Arek, niedługo kończę 29 lat i czas najwyższy trochę się poruszać. Tak poza rowerem żeby nie było, że jestem totalnym kanapowcem. Pozdrawiam wszystkich.

PostNapisane: 1 lut 2017, o 10:00 
Dużo pisze

Witajcie :)

PostNapisane: 12 lut 2017, o 13:03 
Początkujący

Hej. Jestem Michał, mam 33 lata. Od 3 lat jeżdżę slalom i to w zasadzie jest moja miłość :), ale tej zimy postanowiłem, że złożę sobie jakieś rolki FSK i nauczę się trochę zjeżdżać ze schodów, skakać itp. Generalnie jestem pod wrażeniem zarówno tego forum jak i fanpagu na facebooku, wielka skarbnica wiedzy, generalnie chyba najlepsza strona z jaką się do tej pory spotkałem. OK dosyć już tej wazeliny. Postanowiłem założyć konto bo do tej pory czytałem z przyczajki. Myślę, że dzięki całej społeczności moja jazda będzie lepsza i lepsza. Pozdr

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 473 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1