Teraz jest 21 paź 2018, o 23:17

Strefa czasowa: UTC + 1

Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 kwi 2014, o 10:25 
Początkujący

Witam serdecznie. Niedawno zakupiłam sobie rolki- Powerslide Imperial więc jest już na czym jeździć. Problem w tym że nie ma z kim i nie ma kto mnie czegokolwiek nauczyć. Umiem tylko... jeździć, a przecież nie po to kupiłam rolki do freeride. Może jest ktoś chętny pomóc i nauczyć mnie czegoś? Podzielić się swoimi umiejętnościami? Niedługo jest nightskating może tam kogoś poznam- wybiera się ktoś? Staram się trochę kombinować ale problem w tym że się boję że zrobię BAM. No a hamowanie... jakoś idzie ale co z tego jak trzeba przejechać przez ulicę to już 200 metrów wcześniej zaczynam zwalniać bo ona hamulca nie mają a hamowanie "T" to też wyczyn dla mnie choć czasem się uda :) Pracuję na dwie zmiany więc nie mam czasu często śmigać dlatego nauka też pewnie potrwa. Jestem chyba cierpliwa i potrzeba mi też takiej osoby, która bez nerwów- może z humorem ale coś mi pokaże. Pozdrawiam i proszę o pomoc i chęci na wspólną jazdę :)

A może też jest ktoś początkujący kto chce wspólnie zacząć się uczyć ze mną?

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

PostNapisane: 25 kwi 2014, o 14:18 
Początkujący

Witaj.
Jest grupa na fb Rolki Bydgoszcz (dość dużo osób). Na rolkach jeżdżę już dość długo i będę uczyć koleżankę. Czekam na swoje Seby FR2, jutro przyjdą i od razu jadę do Myślęcinka. ;)

Zobacz profil Wyślij prywatną wiadomość  

Strefa czasowa: UTC + 1